Львів – Олександрія. Камбек львів’ян був близько

Незадовго до матчу з Олександрією футбольний клуб Львів несподівано залишився без головного тренера. Несподівано, бо саме під керівництвом Юрія Бакалова львів’яни вийшли до першої шістки, хоч і програли в Кубку луганській Зорі. Наразі виконувачем обов’язків головного тренера футбольного клубу Львів є Тарас Гребенюк, тренер воротарів.

13.04.2019 24 тур @upl.ua @fclviv – @fcolexandria стадіон "Україна", Львів #matchday #фко #фколександрія #олександрія #fcolexandria #olexandria #fco

A post shared by ФК Олександрія / FC Olexandria (@fcolexandria) on Apr 12, 2019 at 10:31pm PDT

У першому таймі роботи в голкіперів обох команд було небагато, натомість польові гравці боролися на кожному клаптику поля. Перший по-справжньому небезпечний момент створили гості. Валерій Лучкевич видав чудовий пас в центр на хід Артему Полярусу. Той, уникнувши офсайду, не зміг позбутися двох захисників львівської команди, які намагалися відтиснути його від м’яча. Та все ж Полярусу вдалося пробити, але удар вийшов несильним. Бандура легко розібрався в ситуації.

Господарі не змогли відповісти підопічним Шарана чимось, що нагадувало б гольовий епізод. Тож команди пішли на перерву з нулями на табло. А нечисленні вболівальники на трибунах сподівалися, що усі голи команди приберегли на другу сорокап’ятихвилинку.

І не помилилися. Вже на 49 хвилині Олександрія повела в рахунку. Відзначився Артем Полярус. А почалося все з чудового сольного проходу Кирила Ковальця, який протягнув м’яч до штрафного майданчика та віддав у центр. Там Шастал підправив м’яч п’ятою під удар Полярусу – 1:0, олександрійці попереду. Миттєвою була реакція львів’ян. 20-річний бразильський нападник Вітор Пернамбуко дістався штрафного майданчика суперника. Бразилець бив низом по центру. Небезпечним цей момент був хіба тим, що Паньків не зумів зафіксувати м’яч з першого разу. Але кіпер швидко виправив свою похибку.

Подвоїв перевагу Олександрії Валерій Лучкевич. Він після розіграшу кутового потужним ударом поцілив у верхній кут воріт. Голкіпер навіть не рипнувся, оскільки не бачив момент удару через скупчення гравців у штрафному майданчику – 2:0, і рахунок для Олександрії більш ніж комфортний. А Валерій Лучкевич забиває свій перший м’яч після повернення до УПЛ.

За 20 хвилин до кінця поєдинку інтригу в матч повернув Бруно. Бразилець відіграв один м’яч для своєї команди. Фактично сам Бруно організував атаку, унаслідок якої й відзначився голом.

Але інтрига жила недовго! Львів залишися в меншості. Другу жовту картку отримав Ліпе за фол на Кирилові Ковальці. Незважаючи на чисельну перевагу, Олександрія наприкінці поєдинку дещо поступалася у гостроті атак львів’янам. Господарі були на куражі і створювали небезпечні моменти біля воріт суперника.

На останніх хвилинах за голову хапався Борзенко разом з усім тренерським штабом Львова. М’яч піcля його удару пролетів над поперечкою. Зрівняти рахунок міг й Пернамбуко: бразилець пробив сильно і по центру – Паньків на місці.

Вирішувати долю двобою мав Бруно. Бразилець взявся виконувати небезпечний штрафний. Але влучив у стінку. У компенсований час львів’яни взагалі залишилися вдев’ятьох: Приймак отримав пряму червону картку за удар по ногах Пономаря – небезпечна гра потягне за собою вердикт КДК.

Отож, у підсумку 1:2. Львів поступається, хоча й мав шанси на здобуття бодай одного очка.