Львів вражає і шокує. Неочікуваний результат матчу в Олександрії

У матчі проти Львова Олександрія могла забезпечити собі бронзові нагороди і вихід у Лігу Європи за умови, що Шахтар переможе Зорю.

Проте у першому таймі олександрійці не горіли бажанням атакувати гостей зі Львова. Перша половина зустрічі запам’яталася небезпечним ударом Парамонова, з яким не без проблем впорався Паньків і класним сейвом Бандури після удару Бухала зі штрафного. Окремо слід відзначити неймовірну обробку м’яча від Педро – хайлайт туру.

Другий тайм мав би бути цікавішим і вже перші 5 хвилин виправдали очікування. Неймовірний момент для того, щоб відкрити рахунок мав Бруно. Нападник Львова отримав м’яч у штрафному майданчику і розстрілював ворота Паньківа. Але спочатку голкіпер господарів врятував, а потім підстрахував захисник, який вибив м’яч вже із порожніх воріт.

Олександрія відповіла небезпечним моментом від Банади. Півзахисник відгукнувся на подачу зі штрафного і пробив – трохи не влучно.

Марнотратство Львова закінчилося на 59 хвилині. Бруно отримав м’яч на куті штрафного майданчика і віддав на набігаючого партнера, яким виявився Педро. Технічний удар у дальній кут не залишив шансів Паньківу – 0:1.

Фото ФК Львів

Спроби Олександрії відігратися було позбавлені конструктиву. Навіси і довгі закидання легко читав Бандура.

Перша перемога Богдана Блавацького на чолі Львова псує настрій Шарану і його Олександрії.