Львів – Зоря. Купа моментів і нуль голів

Зоря після перемоги над Ворсклою у попередньому турі приїхала з хорошим настроєм у Львів до одноіменного клубу.

Гравці луганської команди знали про результати матчів своїх конкурентів у боротьбі за верхню шістку УПЛ, які гарантували луганцям місце в ТОП-6.

Перший гострий момент у поєдинку гості створили вже на 6 хвилині. Вкидання з-за бокової лінії у пас на Громова перетворив Будківський – удар Артема на кутовий відбив Олександр Бандура.

Львів відповів ударом Насонова зі штрафного. Гравець господарів з гострого кута пробив у ближню дев’ятку воріт Махарадзе, але воротар Зорі був на сторожі.

Наступного небезпечного моменту вболівальникам на стадіоні Україна довелося чекати аж до компенсованого до першого тайму часу. Саме тоді Ліпе з-за меж штрафного майданчика пробив у кут воріт Зорі – Махарадзе м’яч упіймав.

Другий тайм розпочався із двох супернагод для Львова. Спочатку Педро виходив віч-на-віч під кутом, але не влучив у площину, а за декілька хвилин забійний момент втратив Бруно, який з лінії воротарського відправив м’яч вище.

Зоря намагалася знайти своє щастя в дальніх ударах, але Тимчику не вистачило влучності, а удар Кабаєва був заслабким для Бандури.

Як і в матчі Ворскли з Десною, у Львові не обійшлося без вилучення. Парамонов грубо сфолив проти Громова і Козик показав захисникові другу жовту картку. Трохи більше 10 хвилин більшості для команди Вернидуба.

Міг вирвати для Зорі перемогу Караваєв. Капітан луганців отримав м’яч у штрафному майданчику Львова і через паузу пробив у ближню дев’ятку воріт Бандури – сейв голкіпера господарів.

0:0 – усі суботні поєдинки так і не подарували вболівальникам українського футболу бодай один гол. На жаль…