Львівське фіаско. Десна легко перемагає Карпати

Морозний львівський день Карпати своєю грою зігріти не змогли…

Дебют Папи Гуйє в основному складі Карпат вже на 12 хвилині міг голом зіпсувати Філіппов. 10-ка Десни змарнував супернагоду, яку для нього створив Безбородько. Денис на двох квадратних метрах обіграв одразу кількох суперників і віддав на Філіппова, якому залишалося лише влучити із 6 метрів у напівпорожні ворота Карпат. Нападнику чернігівців у той момент забракло холоднокровності і він відправив м’яч набагато вище воріт.

Цей тривожний сигнал карпатівці залишили без уваги, за що і поплатилися. Дійові особи у гостей ті ж самі: Безбородько та Філіппов. Безбородько у штрафному майданчику львів’ян по-футзальному (стопою) зупинив передачу партнера і Філіппов в один дотик пробив. М’яч залетів у дальню дев’ятку воріт Шевченка – 0:1.

Найнебезпечніший момент у першому таймі господарі поля створили після контратаки. Понде протягнув м’яч через усе поле і віддав у штрафному майданчику Десни на Шведа. Лідер Карпат довго не роздумував і пробив з правої по воротах – не влучно.

Чернігівці момент Шведа помітили і майже одразу подвоїли свою перевагу. Картушов елегантно вивів на удар Безбородька, але м’яч після пострілу нападника Шевченко відбив. На щастя команди Рябоконя на підхоплені був джокер Десни Сергій Старенький, який вдало зіграв на добиванні. 0:2!

Гірше бути завжди може – доведено Бородаєм. Захисник львів’ян на рівному місці пішов у невиправданий підкат і заробив другу жовту картку у матчі. Костянтин Труханов заслужено вилучив гравця Карпат, для яких ситуація, схоже, стала патовою.

Філіппов мав би оформлювати хет-трик у цьому матчі, але реалізація цього дня була не його коником. До промаху у порожні ворота у першому таймі нападник додав змарновану нагоду і в другому. Знову майстром паса виступив Безбородько, який зрячою передачею знайшов самотнього Філіппова – удар в дотик і м’яч пролетів поруч зі стійкою.