Львівське самогубство. Рух із вилученнями розбитий голодною до перемог Зорею. ВІДЕО

Луганці влаштували львів’янам розгром.

Віктор Скрипник після вояжу в Англію до Лестера дав відпочинок своєму голкіперу і капітану Микиті Шевченку, а загалом схематична зміна у Зорі була лише одна! Замість дискваліфікованого Юрченка на полі в матчі з Рухом з’явився Гладкий.

До 25-ої хвилини команди встигли обмінятися небезпечними моментами. За Зорю шанс мав Луньов, який наважився на дальній удар – Бандура потягнув непростий м’яч. За гостей зі Львова відповів Бойчук, який після класної прихованої передачі від Мисика вийшов віч-на-віч з голкіпером луганців. Васіль господарів поля врятував, класно відбивши удар атакувального гравця Руха.

Зоря під кінець тайму збільшила тиск і не витримав дебютант Руха Роман Гагун. Оборонець стрибнув у необдуманий підкат проти Віталія Вернидуба, за що отримав жовту картку від арбітра зустрічі Юрія Іванова. Рефері одразу ж відправив команди на перерву, але, переконавшись у серйозності пошкодження Вернидуба, і почувши підказку від арбітра ВАР Віталія Романова, змінив своє рішення – пряма червона для Гагуна!

Фото ФК Зоря Луганськ

Другий тайм розпочався з того, чим завершився перший – з вилучення в Руха! Мартинюк наступив на ахілл Кабаєву і отримав за це свою другу жовтку картку у матчі (перша була за розмови під завершення першої половини).

Перевагу у два гравці господарі реалізували дуже швидко. Хомченовський подав на лінію воротарського майданчика львів’ян, де ніким не прикритий Олександр Гладкий легким, але точним ударом головою поцілив у дальній кут воріт Бандури – 1:0.

Рух міг відігратися на 62 хвилині. Подачу зі штрафного скидкою головою продовжив Валерій Федорчук, м’яч після серії рикошетів долетів до Ігоря Дуця, який з декількох метрів пробив носаком по воротах Зорі. Васіль ногами впіймав м’яч після удару капітана гостей!

Заспокоїтися Зорі допоміг гол Кочергіна. Атакувальний гравець луганців органузвав контратаку, віддав на Перовича, а легіонер пробив у стійку (Бандура трошки зачепив м’яч). На щастя для господарів на добиванні першим був саме Кочергін – 2:0.

Під завершення матчу сили у гравців Руха взагалі закінчилися, чим вдало скористався Дмитро Іванісеня. Циганікс подав у штрафний майданчик львів’ян, Руфаті скинув на Іванісеню, який з близької відстані забив м’яч у ворота гостей – 3:0!

Віктор Скрипник за комфортних умов дав дебютувати іранському новачку Зорі Аллахяру Сайядманешу і форвард не підвів. Нападник у компенсований до другого тайму час втік в контратаку, обіграв по ходу двох захисників суперника і пробив точно у дальній кут воріт Герети (запасний голкіпер Руха з’явився на полі за хвилину до голу) – 4:0!

Зоря впевнено перемагає Рух, який сам собі вигадав проблеми у матчі з луганцями.