Львів’яни знову соромлять Динамо

Урок із поразки Карпатам зроблено не було. Динамо наступило на ті ж самі граблі у матчі зі Львовом.

Олександр Хацкевич після надважкого матчу з Ренном вдався до ротації у зустрічі зі Львовом. Наставник киян змінив у центрі поля Буяльського та Гармаша, а також дав перепочинок Морозюку та Бурді. Микиту тренер Динамо приберіг на матч із Шахтарем, адже захисник динамівців мав 3 жовті картки і міг отримати ще одне попередження, що означало б автоматичну дискваліфікацію на 1 матч.

Микита Бурда не потрапив до заявки FC Dynamo Kyiv на гру💣У центрального захисника – три жовті картки 🚫Хацкевич приберіг гравця на FC SHAKHTAR 😉

Опубліковано FootballHub Неділя, 28 жовтня 2018 р.

У центрі захисту замість пари Кадар-Бурда вийшла експериментальна Миколенко-Шабанов. Експеримент дав збій на 21 хвилині матчу. Піварич намагався допомогти Миколенку у відборі і допомоміг, але вибив м’яч у вільну зону, куди вже мчав Тейлор. Ривок бразильця проґавив Сидорчук, а Шабанов банально програв у швидкості опоненту, який завершив свій прорив точним ударом у дальній кут воріт Бойка – без шансів для голкіпера. 0:1!

Гості зі Львова взяли на озброєння успішну тактику сусідів по місту Лева Карпат. Львів віддав м’яч гравцям Динамо, зробивший акцент на в’язкій обороні і швидких контратаках. Якщо не виходило забрати м’яча чисто, то підопічні Бакалова не соромилися фолити, не дивлячись навіть на попередження від арбітра. Ця тактика ледь ще раз не принесла успіх до перерви. Той самий Тейлор скористався розхлябаністю опорних півзахисників Динамо і віддав передачу на співвітчизника Аугусто. Бразильцю трохи забракло влучності.

Динамо до перерви так і не створило жодного насправді гострого моменту. Все, що намагалися створити кияни – це або безадресні подачі, або індивідуальні дії Вербича чи Циганкова, яких з’їдали оборонці Львова.

По перерві Олександр Хацкевич дістав всі свої атакувальні козирі – Шапаренка й Супрягу. Саме першому належить найгостріший момент киян у другому таймі. Півзахисник пробивав головою після навісу з флангу і трохи не влучив у ворота. Більше Динамо не створило, а Львів, сповідуючи свою тактику, спокійно втримав переможний результат (хоч і ціною купи жовтих та однієї червоної карток).

Гол, небезпечні і не дуже моменти дивіться у нашій нарізці.