Ляпас для Зорі. Олександрія дає урок Зорі перед Еспаньйолом

Віктор Скрипник і його Зоря продовжують свій шлях до Ліги Європи. Перед першим поєдинком з Еспаньйолом луганці вдома приймали бронзового призера минулого сезону УПЛ – Олександрію.

У першому таймі команди створили аж два більш-менш небезпечні моменти. В обох випадках гравці пробивали із середньої відстані: у Зорі Юрченко пробивав у дальній кут – сейв від Паньківа, а в олександрійців непогано, але невлучно у ближній кут воріт Шевченка цілив Третьяков.

Другий тайм розпочався набагато веселіше. Зоря почала активно атакувати і пропустила. Лучкевич розірвав лівий фланг оборони команди Скрипника, відпасував у штрафний на вільного Третьякова. Вихід віч-на-віч із Шевченком гравець Олександрії не реалізував, але після серії рикошетів (від Шевченка і Тимчика) м’яч потрапив до самотнього Ковальця, якому залишалося пробити у порожній кут воріт господарів – 0:1.

Мабуть, про Еспаньйол думав Юрченко на 75 хвилині матчу. Абу Ханна віддав передачу на свого півзахисника, але той під пресингом віддав пас у порожнє міце. Такою помилкою скористався Кирило Ковалець, який підхопив м’яч, на швидкості прокинув Абу Ханну і точним ударом переграв Шевченка – 0:2.

Міг Ковалець оформити за 5 хвилин хет-трик. Проте змарнував класний пас від Сітала п’ятою – удар вище воріт Зорі.

Зоря не могла пробити оборону гостей до 88 хвилини, поки не допоміг Паньків. Голкіпер Олександрії поставив лише 1 гравця в стінку, недооцінивши удар Лєднєва – 1:2.

Часу, щоб створити диво, у підопічних Скрипника було занадто мало. 2:1 – Олександрія в гостях перемагає Зорю!