Ляпас колишній. Луческу з Динамо не віддає Суперкубок України Шахтарю

Перший поєдинок Мірчі Луческу на чолі киян проти Шахтаря.

Перший тайм зустрічі Динамо і Шахтаря перетворився на зливу в усіх сенсах цього слова. Під акомпанемент дощу команди порадували онлайн-глядачів аж трьома забитими м’ячами.

Луческу в порівнянні з матчем проти Олімпіка випустив зі стартових хвилин Жерсона Родрігеса, який став одним із героїв першої половини зустрічі.

Луческу довіряє Родрігесу і залишає Циганкова на підсилення🧐Стартові склади Шахтаря та Динамо на Суперкубок України👇

Опубліковано FootballHub Вівторок, 25 серпня 2020 р.

Домінування Динамо до перерви

Люксембуржець долучився до забитого м’яча Динамо вже на 20 хвилині. Родрігес на фланзі притримав м’яч і відпасував під навіс Сидорчуку. Додо проспав ривок Де Пени, який передачу свого капітана перетворив на гол точним ударом головою – 0:1.

Фото ФК Динамо Київ

Шахтар володів ініціативою, але кияни карали номінальних господарів за будь-які помилки. Родрігес обігрався із Супрягою в центрі поля і вискочив на побачення з Андрієм Пятовим (провалилися Бондар та Матвієнко). Атакувальний гравець Динамо побачив, що воротар Шахтаря далеко вийшов з воріт і класним ударом перекинув його – 0:2.

Фото ФК Динамо Київ Такий розвиток подій на полі не влаштовував підопічних Каштру, які свій м’яч до перерви все-таки забили

Де Пена не зміг розрядити ситуацію вибиванням від власного штрафного майданчика, Додо відпасував на Тете, який подав точно на голову Мораєсу. Форвард збірної України скористався невпевненою грою Кенджори і пробив точно у кут воріт Бущана – 1:2.

Ще один красень-м’яч ледь не забив Тете, проте удар бразильця прийняла на себе поперечка воріт Динамо.

У другому таймі Гірники почали тиснути на ворота динамівців, але до справжніх супершансів не доходило.

Дивна у плані тактики заміна, яка спрацювала на всі 200

А Луческу ще раз показав свій високий клас, вгадавши із заміною. Соль вийшов замість швидкого Супряги і на 84 хвилині відзначився тим, чого від нього дуже довго чекали. Ледь не перша атака Динамо за тайм завершилася кутовим. Після розіграшу стандарту м’яч потрапив до Андрієвського (теж вийшов по ходу другого тайму), який класним навісом знайшов голову іспанця – 1:3!

3 удари, 3 у площину, 3 голи – отакий абсолютно максимальний доробок динамівців у матчі з чемпіоном країни. Луческу здобуває перший трофей з киянами, долаючи у поєдинку за Суперкубок Шахтар!