Домашня сторінка Актуально Лист від Луки: ви ще більше полюбите Модрича

Лист від Луки: ви ще більше полюбите Модрича

14 читачів онлайн
1
27,041

Збірна Хорватії під час Чемпіонату світу закохала в себе мільйони вболівальників по всьому світу. Хорвати зачарували своїм характером і грою. І хай картаті програли у фіналі Франції, але вдома їх зустрічали, як чемпіонів.

Hvala ti od ❤️ HRVATSKA! 🇭🇷❤️🙏🏻

A post shared by Luka Modric (@lukamodric10) on

Світ дізнався чимало історій (чого тільки варте відео імені Віди і Вукоєвича), від яких на очах виступають сльози. Але хорвати не припиняють нас дивувати. Переконайтесь, що маєте під рукою хустинку перед тим, як читати далі.

Фото з сайту dubrovnikinsider.hr

Отже, після Чемпіонату світу 5-річна вболівальниця Селена Буньян написала листа Луці Модричу. У дівчинки гострий лімфобластний лейкоз. Останні шість місяців хвороба перебуває у стані ремісії.

Дорогий Лука, моя сестра допомагає мені написати цього листа, тому що я ще маленька і сама не вмію. Мені всього 5 років. Коли ти до нас приїдеш? Одного разу я відведу тебе на пікнік, а потім ти нас провідаєш. Я дуже люблю всіх вас, але тебе особливо. Ти найкращий гравець у світі. Я дуже люблю дивитися, як ти граєш, і мені подобається, що ти не граєш брудно, як багато інших. Я подарую тобі квітку. Моїй сестрі подобаються Суба і Врсалько, мамі – Віда. А я люблю тебе більше за всіх.

Твоя Селена.

Фото з сайту dubrovnikinsider.hr

Модрич написав відповідь. Лист передали дівчинці разом з футболкою Луки з його автографом.

Фото з інстаграму футбольного союзу Хорватії

Дорога Селена! Я отримав твого чудового листа, який зробив мене дуже щасливим. Ти хвилювалася за мене і збірну Хорватії, а ми з усіх сил грали заради тебе. Через таких хоробрих уболівальників, як ти, ми завжди віддаємо на полі всі свої сили. Ми завжди відчуваємо, що ви з нами! Суба і Шиме передають привіт твоїй сестрі, Віда – мамі, а я шлю тобі найкращі побажання і обіймаю.

Твій Лука Модрич.

Фото з інстаграму футбольного союзу Хорватії

Всього кілька речень, але таких важливих і потрібних.

Ще одна зворушлива хорватська історія, з якої варто взяти приклад.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ярмоленко повертається! Українець може зіграти з Ман Сіті

Андрій Ярмоленко відновився після травми і готовий зіграти у середу з Манчестер Сіті …