Лідер групи В у кваліфікації до Євро-2020 збірна України готова до нового виклику. Окрім власне збірної Литви, на чиєму полі проведуть сьогодні матч українці, хлопцям Шевченка спробують дошкулити синтетичний газон і заповнені трибуни.

Чи готові українці до, на цьому етапі, головного матчу цього відбору? Відповідь дізнаємося о 19:00. Вмикайте Footballhub рівно о 18 і готуйтеся до гри разом з нами та програмою Скорофутбол.

Останні новини від Максима Опанасюка з Литви.

Вітаю всіх, хто на зв’язку з футболом. Ось такий він, невеличний стадіон, який має назву Федерації Футболу Литви. Тренується вже наша збірна у складі 24-х футболістів, хоча в заявку на матч потрапить лише 22. І ось ця дилема для Андрія Шевченка буде дуже складною. Він це теж розуміє.

Андрій Шевченко, головний тренер збірної України

Як би це не було важко, це треба робити. Футболісти ставлять мене у сладне становище. Бо з таким бажанням, завзяттям вони приїжджають і працюють у збірній, що дуже важко буде сказати комусь із них, що він не готуватиметься до матчу. Але це треба робити, адже кожен розуміє, які завдання стоять перед збірною. Тож як би не було важко, це треба сказати і це треба прийняти також.

Тренер збірної Литви

Вальдас Урбонас перед матчем виділяв трьох футболістів зі складу української команди: Зінченка, Малиновського і Стапаненка, які, на його думку, роблять темп у атаках збірної України. А Андрій Шевченко у суперниках нікого не виділяв.

Андрій Шевченко, головний тренер збірної України

Я не люблю виділяти індивідуально гравців. Перш за все, граючи вдома, за повних трибун, на своєму стадіоні, будь-яка команда матиме бажання показати хороший футбол. Ми це чудово розуміємо і готуємося до серйозного матчу і серйозного опору

Усі квитки розкупили і це заслуга саме нашої збірної, про що наголосив головний наставник литовської команди.

Вальдас Урбонас, головний тренер збірної Литви 

Ажіотаж є, стадіон невеликий. Думаю, в цьому є і заслуга збірної України. Вболівальники теж розуміють футбол, теж хочуть подивитися. Я радий такому аншлагу, нехай і на невеликій арені. Для нас це ПОДІЯ.

Для України цей суперник знайомий, особливо знайомий Андрію Пятову та Андрію Шевченку, які грали у попередньому поєдинку між цими командами. Андрій Пятов згадав, як це було.

Андрій Пятов, воротар збірної України

Пам’ятаю той матч, аякже. Я пригадую, не дуже приємний він був, бо програли. Я пам’ятаю, я вийшов, тому що Саша Шовковський отримав травму у момент гола і, бачите, не дуже вдало. Нучого, будемо виправляти.

Андрій Шевченко, головний тренер збірної України

В Україні немає однакових синтетичних полів такої якості. У Києві є єдине штучне поле, але воно не збігається за характеристиками з таким, як у Вільнюсі. Різні покоління синтетичних полів дуже відрізняються один від одного: у відскоку, у швидкості руху м’яча. Тому ми вирішили не ризикувати, не міняти одне синтетичне покриття на інше, тренувалися на нормальному. Ми вирішили приїхати сюди й одразу випробувати синтетичне покриття саме на місцевому стадіоні.

Литва – Україна. Виїзд, синтетичне поле, знайомий і незручний суперник, і аншлаг. А на кону – фактично вихід на Євро!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Жерсть в Італії. Фанатів команди Шахова атакували перед матчем з Ромою. ВІДЕО

Дехто з фанатів Лечче так і не зміг дістатися Рима, де їхня команда мала зіграти з Ромою у…