Людська адекватність. Швейцарські вболівальники відреагували на рішення УЄФА по матчу з Україною

Все всім зрозуміло.

Рішення УЄФА щодо зарахування збірній України технічної поразки (0:3) у матчі з Швейцарією видається дивним не лише українським вболівальникам, а й швейцарським. Представники країни квадратного прапора підозрюють, що УЄФА прийняла неадекватне рішення через те, що штаб-квартира союзу розташована у Швейцарії. Ресурс Footboom зібрав найгарячіші коментарі швейцарських уболівальників:

Erich: Чекаємо оцінки гравцям за цю чудову і розгромну перемогу! Всім по 10 балів, навряд чи є інші варіанти. Якщо серйозно, то все дуже сумно. Не можна в принципі вирішувати результат матчів у кабінетах. А коли мова йде про місце в елітному дивізіоні, то це вдвічі гірше. Ми не заслужили залишитися, а українці не заслужили вилетіти, але тепер уже ніхто не мінятиме рішення.

Filipp: Перша і єдина перемога у 2020-му році. Та ще й яка, аж 3:0! Спасибі тобі, УЄФА. Тепер збірна залишається в елітному дивізіоні Ліги Націй, а Петкович залишиться головним тренером нашої команди.

Cobler: Жодної перемоги в 5 зіграних іграх. Чи потрібен нам такий подарунок від УЄФА? Все це просто жалюгідно, і ми не гідні грати в цьому дивізіоні. Уявіть, що зараз відбувається в Україні, як їм прикро було дізнатися про 0:3.

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

Kurt: Обидві команди мали зіграти в Лізі Націй наступного року, або коли там вона відбудеться. Надзвичайні ситуації вимагають надзвичайних заходів. Що заважає зробити одну з груп в наступному розіграші не з 4, а з п’ятьма командами? Щоб нікому не було образливо, нехай Швейцарія та Україна заздалегідь гратимуть в одній групі.

Lucas: Якби я був гравцем збірної Швейцарії, мені було би соромно прийняти цю “перемогу”. Хочеться почути їхню думку з приводу такого рішення УЄФА.

Dui: Якби справа була вирішена просто за правилами, це було б справедливо. Але все говорили, що є різні варіанти визначити результат матчу. У підсумку УЄФА вибирає найменш логічне і найбільш скандальне рішення. Але чому це зайняло так багато часу, якщо все було так ясно? Якщо є “правило”, спірна проблема в спорті вирішується одразу і автоматично. У цьому разі, однак, залишався простір для маневру і були різні варіанти інтерпретації. УЄФА вирішила піти найпростішим шляхом.

Melden: Що можна було зробити, щоб не доводити до ганебної тех.поразки? Рішення 1: всі українські гравці знову тестуються методом ПЛР у вівторок та середу вранці (результат доступний за кілька годин). У цей час вони повинні залишатися в номері готелю індивідуально або в інший спосіб окремо. Якщо ви двічі здаєте негативний тест, ви можете зіграти в середу ввечері. Рішення 2: Альтернативна гра, при необхідності команди U-21 змагаються один з одним. Але обов’язково мав бути дотриманий спортивний принцип, коли команди перебувають у рівних умовах. Ні те, ні інше – не ідеально, але будь-яке рішення на полі було б краще, ніж цей фарс.

Jonnas: Звичайно, здорово, ми перемогли, але для мене це не перемога. Краще чесно програти, ніж так виграти. Гіркий досвід для всього футболу. На жаль, наше керівництво федерації одразу дало зрозуміти, що все робитиме для перемоги в кабінетах. Це огидно. Думаю, що крім них ніхто не зрадів: ні вболівальники, ні футболісти. Хіба що Петкович може відкрити пляшку вина і відзначати. Хоча його заслуги в цій “перемозі” немає.

Lumina: Швейцарія взагалі не заслужила залишитися в дивізіоні А! Така “перемога” над Україною гірше будь-якої поразки. Те, що не було вирішено на полі, для мене не має значення, це не футбол, тому я сподіваюся, що Україна звернеться в CAS і виграє справу. Інакше ця пляма на репутації збірної залишиться на все життя.

Martin: Просто неймовірно – так, в принципі справжній скандал! – що тільки один кантонський лікар може мати такий великий вплив на Лігу Націй. Цікаво, про що думали офіційні особи УЄФА?! Найпрагматичнішим і справедливим рішенням було би перенести гру: зіграти було можливо на початку січня. Всі заяви з приводу інших можливих рішень – фарс. Браво, УЄФА! Браво, Швейцарія! Мало було нам скандалів з ФІФА, тепер ще всі думатимуть, що УЄФА вирішила піти нам назустріч, бо їхня штаб-квартира розташована у нашій країні.

Українська сторона має намір оскаржити це рішення в останній можливій інстанції – Спортивному арбітражному суді Лозанни.

Читайте також: Отримали 0:3 і опустилися. Збірна України втрачає позиції у рейтингу ФІФА

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також