Домашня сторінка Актуально Наскільки складна травма Караваєва? Перші емоції після Люксембурга

Наскільки складна травма Караваєва? Перші емоції після Люксембурга

6 читачів онлайн
0
3,743

За нашою інформацією, Олександр Караваєв уникнув перелому. Це ж на післяматчевій прес-конференції підтвердив і Андрій Шевченко. Наприкінці матчу проти Люксембурга гравець збірної України отримав травму і не зміг продовжити гру.

Пошкодження вінгера Зорі виглядало досить моторошно, адже Олександр не згинав ногу. Однак, після матчу Караваєв вже самотужки залишав стадіон. У захисника збірної подвійне розсічення ноги. На одне розсічення йому вже наклали шви. Інше не настільки серйозне.

Євген Коноплянка не оминув увагою українських журналістів і відзначив дуже агресивну, а моментами жорстоку гру суперника. Особливо наприкінці матчу, коли дісталось багатьом гравцям збірної України. А щодо травми Караваєва, то Коноплянка відзначив, що “Олександр швидко повернеться на поле, адже він робот”.

Андрій Шевченко сказав, що не чекав настільки важкого другого матчу. Футболісти допускались багатьох помилок і втратили структуру гри, але боролись до кінця і змогли вирвати перемогу. Тренер акцентував на тому, що збірна України програла велику кількість боротьби  і підбирань.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

В брестському Динамо нарешті заговорили про коронавірус в команді

На офіційному сайті клубу з'явилася заява …