Домашня сторінка Актуально Маестро Малиновський і руїни Локерена

Маестро Малиновський і руїни Локерена

0 читачів онлайн
0
2,716

Руслан Малиновський продовжує штампувати голи у складі Генка. Українець регулярно відзначався у передсезонних спарингах і продовжив цю традицію вже в офіційних матчах.

Матч Локерена і Генка став заключним у першому турі. Гості дуже швидко повернули ситуацію на свою користь. На третій хвилині зустрічі українець отримав м’яч на своїй половині поля, протягнув його практично до штрафного майданчика суперника, віддав на Посуело, який дальнім пострілом залишив поза справами голкіпера Локерена.

Минуло трохи більше 10 хивилин і Генк заробив штрафний удар на небезпечній відстані до воріт. Звичайно, виконувати його пішов майстер, і результат цього удару був цілком очікуваним. 2:0 – Малиновський знову ідеально виконує стандарт.

Коли здавалось, що вже усі можливі показники результативності у цьому матчі Малиновський набрав, українець на завершення віддав ще одну гольову передачу. Руслан знову знайшов партнера між лініями захисту Локерена, і Троссард поставив крапку в матчі. До цього Генк встиг ще раз відзначитися. Підсумок 4:0 – цілковитий розгром Локерена і справжня феєрія Малиновського.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ексзірку Динамо кличуть до Італії. Топ-клуб готує гроші

На колишнього гравця Динамо існує великий попит у Європі …