Магічна ліва. Гол Малиновського допомагає Аталанті розбити Парму. ВІДЕО

Аталанта 35 турі Серії А завітала в гості до Парми

Малиновський у старті

У стартовому складі бергамасків вийшов найкращий гравець команди Гасперіні двох останніх місяців – Руслан Малиновський. Українець дуже швидко свій стастус суперважливого гравця для Аталанти підвердив. Вже на 12 хвилині півзахисник збірної України після передачі Ілічича наважився на удар з-за меж штрафного майданчика Парми. М’яч після невеличкого рикошету влетів точно під праву стійку воріт Сепе – 0:1!

Малиновський тішив не лише грою в атаці, а й своїми діями в обороні. В одному з епізодів українець у класному стрибку заблокував удар Бурну Алвеша. А потім ще й розпочав небезпечну контратаку, яку його партнери по команді, на жаль, змарнували.

Мали гості збільшувати свою перевагу у рахунку на 30 хвилині. Ілічич п’ятою віддав пас на Фройлера, а той прострілив на лінію воротарського майданчика. Сапата у боротьбі із захисником пробив по воротах Сепе – м’яч прийняла на себе поперечка воріт Парми.

Другий тайм

По перерві на полі у складі Аталанти з’явилися Муріель і Пессіна (які змінили Ілічича та Сапату) і саме вони організували другий гол гостей у цьому матчі. Муріель відпасував на Пессіну, який увійшов у штрафний майданчик Парми і пробив. М’яч влетів точно у дальній кут воріт Сепе – 0:2!

Міг би бути у Малиновського шанс оформити дубль, але Муріель у контратаці два в один вирішив не відпасовувати м’яч на українця і пробив сам – повз ворота.

Комфортна перевага за рахунком і грою дозволила тренеру бергамасків Джан Пьєро Гасеперіні замінити Малиновського, місце якого на полі на 45 хвилині зайняв Міранчук.

Після заміни українця команди обмінялися забитими м’ячами

Спочатку За гостей відзначився Муріель, якому аситував Пашалич, а за господарів відповів Брунетта – 1:3!

В останні хвилини основного часу команди повторили свій гольовий розмін. Бергамаски розігнали контратаку, яку ударом завершував Пессіна. М’яч після спроби італійця влучив у стійку, але першим на добиванні був Луїс Муріель, якому залишалося лише влучити у порожні ворота – 1:4.

Та тримався цей рахунок недовго. Сімон Зом за хвилину після гола Аталанти скористався пасом Пелле – 2:4!

У компенсований до другого тайму час добив жалюгідну оборону господарів Міранчук. Пашалич змарнував вихід віч-на-віч із Сепе, м’яч відскочив до Міранчука, який потужним ударом пробив під поперечку воріт Парми – 2:5.

Перемога повертає Аталанті другу сходинку!