Мохамед Салах став героєм Єгипту. Вінгер англійського Ліверпуля голом на 90+5 хвилині приніс перемогу своїй збірній та путівку на Чемпіонат світу 2018 року в Росії.

За тур до завершення відбіркового циклу фараони із 12-ма очками гарантували собі путівку на мундіаль. Єгиптяни випереджають Уганду на чотири пункти. В матчі проти Конго рахунок 1:1 тримався до станніх секунд компенсованого часу як господарі отримали право на пробиття пенальті.

До позначки підійшов Салах і не схибив. Ця перемога дозволила єгиптянам вперше за 28 років кваліфікуватись до фінальної частини мундіалю.

Цей факт став причиною справжнього національного свята.

Тисячі вболівальників заполонили центральні вулиці Каїра та інших єгипетських міст і гучно та яскраво святкували тріумф своєї збірної.

Ще одна магія останніх хвилин відбулась на іншому континенті. Коста-Рика вирвала нічию на останніх секундах у грі з Гондурасом і теж гарантувала собі вихід на Чемпіонат світу.

Цікаво, що головний тренер Оскар Рамірес перед початком кваліфікації пообіцяв, що в разі виходу його підопічних на мундіаль поголить голову налисо. Після фінального свистка коучу довелось дотримати слова і попрощатись із волоссям. Капітан костаріканців Кейлор Навас на правах лідера колективу взявся за перукарську машинку.

👀 Este es el ambiente que se vive en el camerino de #LaSele 😃 ✈️ Nos vamos para Rusia🇷🇺

Опубліковано Federación Costarricense de Fútbol 7 жовтня 2017 р.

Коста-Рика за тур до завершення відбору має чотири очки переваги над командою США, яка залишилась за бортом.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коноплянка робить Шальке срібним

Євген Коноплянка став одним із кращих гравців матчу у складі Шальке. А Гельзенкірхенці пер…