Домашня сторінка Актуально Майк-мучитель. Челсі страждає від рук арбітра

Майк-мучитель. Челсі страждає від рук арбітра

3 min read
0
192

Заключний матч 26 туру АПЛ закінчився сенсаційним результатом. Челсі на виїзді поступився Вотфорду 1:4!

Головним героєм поєдинку став арбітр матчу – Майк Дін. Саме страж справедливості похитнув шальки терезів у бік господарів, коли на 30 хвилині показав другу жовту Бакайоко. Що перша картка півзахисника, що друга – викликає дуже великі сумніви щодо своєї справедливості.

Майк Дін і Вотфорд розбивають Челсі😲Арбітр вилучив Бакайоко, а Деулофеу і компанія довели справу до перемоги👨‍⚖️🤦‍♂️Що скажите про сумнівні рішення арбітра❓

Опубліковано FootballHub 6 лютого 2018 р.

Весь букет доброти від Майка Діна Челсі відчули на 41 хвилині, коли головний рефері призначив пенальті, оцінивши акторську майстерність орендованого в Барселони Деулофеу.

Діні впевнено реалізував одинадцятиметровий і своєрідно відсвяткував гол (чекаємо інформацію про штраф).

фото Getty Images

Антоніо Конте на надав особливої уваги пенальті: Я не бачив, що трапилося в штрафній. Не вважаю пенальті ключовим моментом. Дуже важко грати в 10.

Після перерви гості віднайшли надію на успіх, коли Еден Азар розібрався з захисником і невідпорно пробив в дальній кут воріт Вотфорда. Але на цьому все хороше для челсі закінчилося. В останні 10 хвилин аристократи примудрилися пропустити тричі! Янмаат, Деулофеу і Перейра залишили автографи у воротах Куртуа.

1:4 – Челсі продовжує свою невдалу серію.