Майстер-клас від U-17: Як не програти іспанцям.

Збірна України віком до 17 років з нічиєї стартувала у відборі на Євро-2018.

Сьогодні у чеському Брно підопічні Олега Кузнецова поділили очки зі збірною Іспанії, до речі, чинними чемпіонами континенту. Більше того, українці першими відкрили рахунок. На 24 хвилині м’яч забив вихованець львівських Карпат Данило Сікан.

Фото ФК Карпати

Ускладнив українцям завдання втримати перемогу динамівець Іван Дероган. Він вийшов на заміну замість Сікана на 55 хвилині. А на 66 та 68 хвилинах нападник примудрився заробити дві жовті картки і залишив поле.

Під самий фінальний свисток, на 81 хвилині (а U-17 грають, нагадаємо, два тайми по 40 хвилин), іспанцям таки вдалося забити і здобути нічию.

Отож, 1:1.

24 березня в еліт-раунді українці зіграють з командою Сербії, а 27 го зустрінуться з господарями, чехами. Поєдинки відбудуться в містах Оломоуць та Простейов.

Переможці усіх груп напряму потраплять на Євро-2018. Сім кращих команд із восьми, які посядуть другі місця у квартетах, теж проб’ються на першість. Загалом кваліфікуються 15 команд. 16 учасником стануть господарі прийдешнього чемпіонату Європи англійці.

Фінальний турнір пройде 4—20 травня у восьми містах Англії. Жеребкування заплановане на 5 квітня.