Майже мертві, але все ще хочуть грошей. Карпати вимагають чималу суму за свою ексзірку

Львівському клубу заборгували чималу суму.

Карпати звернулися до ФІФА через несплату Рівер Плейт грошей за Хорхе Карраскаля, повідомляє журналіст TyC Sports Хуан Кортес. Аргентинський клуб придбав 22-річного колумбійця у січні 2020 року (до цього була річна оренда, за яку Карпати отримали 500 тисяч євро). Сума трансферу склала 2,5 млн євро. Рівер Плейт домовився з Карпатами, що виплатять гроші двома траншами.

Проте, аргентинський клуб прострочив першу виплату у розмірі 1,25 млн євро. Тому львів’яни звернулися до ФІФА, щоб організація змусила Рівер Плейт виплатити заборговані гроші.

Крім того, клуб із Латинської Америки дещо пізніше має сплатити і другу частину суми за Карраскаля. Рівер Плейт заборгував гроші не лише Карпатам, а й Порту, Сан-Паулу та іншим.

За інформацією ПРОФУТБОЛа, не так давно Карпати отримали трансферний бан від ФІФА. І ось за що:

У 2018 році Карпати викупили у Севільї Хорхе Карраскаля. Гроші за нього зобов’язалися виплатити з подальшого перепродажу футболіста. Севілья погодилася. За пів року Карпати перепродали Карраскаля у Рівер Плейт за 3 мільйони євро. Дві третини від суми мала отримати Севілья. Іспанці чекали, але грошей не дочекалися. Севілья звернулася у ФІФА та УЄФА, і Карпати отримали бан на реєстрацію нових футболістів

Нагадаємо, що КДК УАФ виключив Карпати зі змагань УПЛ за повторну неявку команди на матч без поважної причини. Прес-служба львівського клубу повідомляла, що у них просто немає коштів для продовження чемпіонату. Тепер Карпати намагатимуться отримати атестат для виступів у Першій лізі.

Читайте також: Цирк триває. Черговий суддівський скандал у Першій лізі. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також