Майже, як Мессі! Гравець збірної України обіграв чотирьох і забив! ВІДЕО

Футболіст продемонстував чудову техніку

Роман Безус відзначився ефектним голом за Гент у матчі 6-го туру Ліги Жупіле з Брюгге. Українець вийшов на заміну на 49-й хвилині, а вже за 12 хвилин він показав клас, принизивши захист суперника. 30-річний півзахисник отримав м’яч поблизу штрафного майданчика Брюгге, одразу розвернув двох гравців, потім обіграв третього, на швидкості проскочив четвертого (ним виявився інший українець Едуард Соболь) і з декількох метрів прошив голкіпера. Після цього рахунок став 4:0 на користь Гента.

Відзначимо, що сам матч закінчився з рахунком 6:1. Для Безуса це перший поєдинок нинішнього сезону в чемпіонаті Бельгії. До цього він лише двічі з’являвся у матчах кваліфікації до Ліги конференцій. Попередні п’ять турів український футболіст не потрапляв до заявки Гента.