Домашня сторінка Актуально Максим Тейшейра: Київське метро красивіше за паризьке

Максим Тейшейра: Київське метро красивіше за паризьке

30 читачів онлайн
0
1,172

Французький легіонер донецького Олімпіка Максим Тейшейра приїхав в Україну в липні. І за короткий час зміг швидшо познайомитися з українською культорою і способом життя.

Футболіст навіть повіз додому в Париж українські сувеніри. Тепер у мами гравця буде вишиванка, а у бабусі – скарбничка.

Чесно кажучи, я мало знав про Україну до переїзду, – розповів футболіст в інтерв’ю прес-службі Олімпіка. – Україна ж так далеко. Коли я говорив зі своїми друзями, вони тільки і питали, як же я тут житиму. Перше, що я з собою взяв – це теплі речі, адже я чув про холодні зими. Ось що мене здивувало, так це те, що влітку тут так само спекотно, як і у Франції. Це був приємний сюрприз. Інший сюрприз – це люди. В Україні вони дуже хороші.

Коли ти їдеш з Парижа і переїздиш до Києва – ти не бачиш особливої ​​різниці. Знаю, що люди тут живуть не багато, але коли гуляєш по місту, цього не помічаєш. Якось раз я бачив, як натовп штовхав автобус, тому що він не працював. У таксі у вас далеко не завжди просять пристібатися. Але це дрібні речі, особливої ​​різниці немає. Був один раз із перекладачем в метро. Воно ​дуже красиве. Мозаїки, барельєф, малюнки різні. Набагато красивіше за паризьке. Якщо порівнювати, в Парижі метро не огидне звичайно, але трохи брудне.

Максим Тейшейра: «Не ожидал, что в Украине такая вкусная кухня, люблю вареники и борщ»Полузащитник «Олимпика» Максим…

Опубліковано ФК Олимпик Пʼятниця, 14 грудня 2018 р.

Ще помітив таку дрібницю, що люди стоять на червоне світло світлофора. Завжди чекають, поки буде зелений. У Парижі не так. Там йдуть, коли хочуть. Взагалі, люди в Україні більше поважають один одного, ніж у Франції.

У клубі мені пояснили, що воєнний стан нас ніяк не стосується, нема про що турбуватися. Хіба що на вулиці часто можна зустріти військових, але зараз в Парижі так само. Мені часто телефонує мама і питає, чи все нормально, чи потрібна мені охорона. Я завжди відповідаю, що все добре, ніяких проблем, ніякої охорони не потрібно. Працюючи в Києві, я почуваюся в безпеці.

Мені дуже подобаються вареники. Чесно кажучи, я не очікував тут зустріти хорошу кухню, але я вже спробував багато чого смачного. Деякі страви дуже близькі до португальських, особливо супи. Солянка, борщ. Ось борщ мені дуже подобається.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Новий ПСЖ в АПЛ. Власник французького клубу готує МЕГАпроект

В англійській Прем'єр-Лізі невдовзі може з'явитися клуб із величезним фінансуванням. Власн…