Бомби Малиновського. Супергол і удар українця Аталанти ледь не ставлять Інтер на коліна. ВІДЕО

Феєричний матч українського півзахисника

Руслан Малиновський вийшов в основі Аталанти на центральний матч 6 туру Серії А, в якому Інтер приймав гостей з Бергамо. Українець вступив у гру сповнений ентузіазму, що зіграло з ним злий жарт вже на 4 хвилині, коли Малиновський отримав жовту картку.

За хвилину чинні чемпіони Італії провели гольову атаку. Барелла навісом знайшов у штрафному майданчику Аталанти ніким не прикритого Лаутаро Мартінеса, який в один дотик злету пробив у сітку воріт Муссо – 1:0.

Гості не знітилися, але результативними діями підопічні Гасперіні відповіли аж на 30 хвилині. Знову свої лідерські якості продемонстрував Руслан Малиновський. Українець наважився на удар з далекої відстані і створив шедевр – 1:1!

Свою гармату хавбек ще раз продемонстрував на 38 хвилині. Малиновський потужно пробив з-за меж штрафного майданчика Інтера, Ханданович м’яч з труднощами відбив, але на добиванні найспритнішим виявився Толой – 1:2!

Після перерви Малиновський міг оформити дубль, але його удар зі штрафного прийняла на себе стійка воріт господарів.

Гасперіні змінив українця на 62 хвилині, випустивши Ілічича, і це не принесло гостям користі. Боснійський форвард Інтера Едін Джеко на 71 хвилині рахунок зрівняв – 2:2.

Перемогу могли вирвати обидві команди. Інтер зусиллями Дімарко змарнував пенальті, а гол нападника Аталанти Пікколі арбітр скасував через те, що раніше під час атаки м’яч залишив межі поля.

Нічия Інтера з Аталантою – рахунок на користь конкурентів обох команд у боротьбі за найвищі місця Серії А.