Мальме – Динамо. Шокуючий матч. Але кияни залишаються в грі!

Олексій Михайличенко через ушкодження Дениса Попова змушений був поставити у старт пару центрбеків Шабанов-Кадар, а на правому фланзі захисту віддав перевагу Томашу Кенджорі (у чемпіонаті з Маріуполем грав Караваєв). Також в основі – Беньямін Вербич, який напередодні святкував день народження.

View this post on Instagram

👊 Наш стартовий склад на матч проти «Мальме»! #FCDKLive #МальмеДинамо

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Nov 28, 2019 at 10:54am PST

Жахливий старт

І вже на початку другої хвилини – шок для киян! Подача кутового, Бущан лише зачепив м’яч і на дальній стійці Шабанов не встежив за Бенгтссоном – 1:0.

Одразу Динамо пішло в атаку. Буяльський мав миттєво зрівнювати рахунок – він чудово обробив передачу Миколенка, вийшов сам на сам з воротарем Мальме Даліном, але обіграти його не зміг.

Ще один чудовий момент не використав Вербич. Словенець розстрілював ворота Мальме після передачі з флангу Буяльського, але знову чудово зіграв Далін.

Кияни атакували гостро і мали забити. Знову передача від Буяльського – Миколенко увірвався в штрафний майданчик і вже “прошив” воротаря Мальме. Нарешті гол Динамо – 1:1!

Далі гра на зустрічних курсах, дуже сумнівна жовта картка Шабанову (тепер він пропустить матч проти Лугано) і чергові моменти Динамо. Зокрема, Бєсєдін не зміг випередити захисника Мальме після передачі Циганкова – ще трохи і форвард Динамо виходив би віч-на-віч з воротарем Мальме.

Знову чудовий момент Вербича! Словенець не зміг переграти воротаря, просив пенальті, але арбітр не дав.

Але вже за мить динамівці забили! Вербич дуже вдало м’яч пропустив, Буяльський вирізав на Циганкова, і з його ударом Далін вже не впорався! 1:2. Дуже важливо було киянам піти на перерву лідерами, і вони це зробили!

@viktortsygankov виводить киян вперед!

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Nov 28, 2019 at 12:43pm PST

Ті ж граблі

І знову, початок тайму, і Динамо пропускає! Розіграш штрафного: передача на Розенберга, що набігає на ударну позицію, динамівці ледь не в повному складі притислися до власних воріт і дали повну свободу форварду суперників. Удар, рикошет від Шабанова і 2:2.

І дуже пощастило киянам, що згодом Розенберг не забив знову. Він вже замикав дальню стійку після прострілу Рієкса. Не влучив у ворота.

Та пройшло лише кілька хвилин, і Мальме забило втретє. Черговий пас Рієкса – Ракіп, що по перерві вийшов на заміну, увірвавшись у штрафний майданчик Динамо, поцілив у дальній кут воріт Бущана – 3:2.

Вилучення капітана

Далі – гірше. Сидорчук дуже емоційно просив жовту картку для суперника, відкинув м’яч… І заробив вилучення собі – це була друга жовта для нього, довелося передавати капітанську пов’язку Циганкову…

Потім жовту отримав ще й Вербич – він пропустить завершальний матч групового раунду Ліги Європи проти Лугано.

Ніби уже все втрачено. Тим паче, тренерський штаб ніяк не реагував на зміну ситуації. Жодних замін аж до 71 хвилини, коли замість Шепелєва вийшов Шапаренко!

Але Динамо врятувалося. Циганков подав зі штрафного. А Вербич переправив м’яч у ворота Даліна коліном. 3:3!!!

@benjaminverbic7 зрівнює рахунок. 3:3 у Швеції

Нічия була близько. Але на 5 доданій хвилині Мальме вирвало перемогу. 37-річний Розенберг зробив дубль, відгукнувшись на простріл з правого флангу. 4:3.

Абсолютно божевільний матч закінчився повним розчаруванням для Динамо. Ситуація в групі стала геть заплутаною. Динамо в будь-якому разі треба обов’язково перемагати Лугано…