Мало радості. Буяльський вириває перемогу для депресивного Динамо. ВІДЕО

Мірча Луческу продовжує готувати Динамо до другої частини сезону.

Румунський спеціаліст у контрольному поєдинку киян з Динамо Тбілісі вирішив перевірити на правому фланзі півзахисту Назарія Русина. Гравець доповнив атакувальну схему українців разом із Владиславом Супрягою (центр нападу), Богданом Лєднєвим (атакувальний півзахисник) і Міккелем Дуелундом (лівий півзахисник).

Задум досвідченого тренера навряд можна назвати вдалим, адже за увесь перший тайм кияни не створили майже нічого! А Русина вже на 37 хвилині замінив Владислав Ванат.

За перші 45 хвилин мають право на увагу намагання Дуелунда загострити гру, а також напів моменти Лєднєва та Караваєва, які своїми ударами не змогли засмутити грузинського голкіпера Мігенеішвілі.

На другий тайм склад у київської команди майже повністю змінився. Вийшли змінювати сумні нулі на табло Нещерет, Миколенко, Шабанов, Попов, Кенджора, Шапаренко, Сидорчук, Де Пена, Буяльський, Родрігес та Бєсєдін. Вихід свіжих гравців не вирішив проблем із креативом в українського колективу. Підопічні Мірчі Луческу подовгу розігрували м’яч, який все одно втрачали через індивідуальні помилки.

Грузинський клуб у другій половині зустрічі діяв набагато цікавіше. Ахвелдіані дуже небезпечно пробивав з меж штрафного майданчика – м’яч пройшов над поперечкою воріт Нещерета.

Своїм небезпечним ударом відповів Владислав Ванат (юний гравець змінив по ходу другого тайму Артема Бєсєдіна). Де Пена подав з кутового, а молодий нападник, випередивши захисників, пробив головю – м’яч пройшов повз дальню стійку воріт команди з Тбілісі.

Сумний матч для київського клубу врятував Віталій Буяльський. Півзахисник у чужому штрафному майданчику пішов в обіграш на 90+1 хвилині і був збитий суперником – пенальті. Сам постраждалий впевнено одинадцятиметровий і реалізував – 1:0.

Більше голів команди забити не встигли. Попри перемогу, Мірчі Луческу є, над чим задуматися.