Малиновський асистує, але Генк програє битву за 6 очок

Руслан Малиновський записав на свій рахунок ще одну результативну дію. Українець не тільки є одним із найкорисніших гравців у Лізі Європи, а і справно допомагає команді у внутрішньому чемпіонаті. Руслан відзначився асистом в матчі проти головного конкурента в боротьбі за чемпіонство. Генк Малиновського гостював у Брюгге.

Наприкінці другого тайму Руслан виконав подачу із кутового просто на голову Саматі. Нападник виграв позицію у суперника і переправив м’яч у ворота. Але на той момент Генк вже програвав у два м’ячі. Ще до перерви Мата і Схрейверс змусили вболівальників Брюгге просто шаленіти. Їхня команда, яка у чемпіонаті програвала Генку 11 очок, веде у грі з рахунком 2:0. Господарі були дуже заряджені на матч і заслужено виграли перший тайм. Перевагу Брюгге не назвеш беззаперечною, але господарі десь перевершили суперника у бажанні.

Кардинально змінилася ситуація в другому таймі. Генк усім складом грав на чужій половині поля, а матч перетворився на справжню бійню. Лише упродовж 19 хвилин команди здійснили більше десяти фолів і отримали 4 жовті картки. Генк напрацював на гол, але одразу після асисту Малиновського гості пропустили третій. Вормер встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь Брюгге.