Малиновський асистує – Генк влаштовує розгром

Руслан Малиновський відзначився гольовою передачею у матчі свого Генка з гостями із Зюльте-Вагерема.

Українець філігранно подав кутовий. М’яч знайшов голову танзанійського форварда Генка Саматі – і господарі повели вже 2:0 на 31-ій хвилині (за мить до того рахунок відкрив Посуело).

По перерві Самата забив іще двічі, оформивши хет-трик. А вже у доданий арбітром час Троссард ще й не реалізував пенальті (дарма не надали шанс Малиновському). Перемога із загальним рахунком 4:0 і чудовий настрій перед матчем Ліги Європи із норвезьким Сапрсборгом.

До слова, цього сезону Генк ще не програвав не лише на внутрішній арені, а й у єврокубках. Але, маючи на одну нічию більше, поступається двома очками лідеру Ліги Жупіле Брюгге.