Малиновський долучився до розгрому. Аталанта впевнено обіграла Парму

Бергамаски обігнали Ювентус в турнірній таблиці.

У 16 турі чемпіонату Італії Аталанта на власному полі приймала Парму.

Наставник господарів Джан П’єро Гасперіні з перших хвилин вирішив залишити Руслана Малиновського на лаві для запасних. Трикутник в центрі поля був створений з Мартіна Де Рона, Ремо Фройлера та Маттео Пессіни. Також варто відзначити чергову відсутність у заявці на матч Алехандро Гомеса, який вже найближчим часом може змінити клуб.

На 15-й хвилині матчу рахунок в матчі відкрив Луїс Муріель після передачі Йосипа Ілічича. З таким рахунком перший тайм і завершився.

По перерві Аталанта свою перевагу подвоїла. На 49-й хвилині Робін Госенс асистував на Дувана Сапату і рахунок став 2:0. А на 58-й хвилині до гри долучився Руслан Малиновський, який замінив Ілічича.

Руслан Малиновський в матчі проти Парми / Getty Images

Вже за три хвилини господарі довели перевагу до розгромної – свій момент використав Госенс – 3:0.

Таким чином, Аталанта набирає 28 очок і посідає шосте місце в Серії А, Ювентус має на один пункт менше і одну гру в запасі (проти Мілана). До зони Ліги чемпіонів бергамасків віддаляє одне очко.

В наступному турі команда Гасперіні гостюватиме у Беневенто. Матч відбудеться 9 січня, в суботу.