Малиновський допомагає Аталанті перемогти. Геніальні паси українця розривають захист Фіорентини. ВІДЕО

Українець феєрить у третьому матчі Серії А поспіль

У 30-му турі чемпіонату Італії Аталанта на виїзді грала з Фіорентиною. На цю зустріч Джан П’єро Гасперіні втретє поспіль випустив у стартовому складі Руслана Малиновського. Віктор Коваленко залишися на лаві для запасних.

Intargam atalantabc Малиновський асистує – Сапата забиває

Бергамаски з самого початку поєдинку почали тиснути на ворота Фіорентини. І вже на 13-й хвилині захист господарів поля дав тріщину. Малиновський виконав розкішну подачу з кутового просто на голову Сапаті, який переграв на другому поверсі захисника і з лінії воротарської зони відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

За кілька хвилин той же Малиновський з кутового чудово подав до штрафного майданчика, але цього разу на Госенса. Удар головою від півзахисника Аталанти парирував голкіпер Фіорентини Драговський.

Підопічні Джан П’єро Гасперіні не скидали обертів і продовжували напосідати на ворота фіалок. Команда з Флоренції непогано захищалася аж до 40-ї хвилини, допоки Малиновський знову не проявив свою майстерність у передачах. Гравець збірної України чудовим пасом між трьох захисників вивів віч-на-віч Сапату, який другим дотиком пробив у кут воріт – 0:2.

У другому таймі Фіорентина змусила Аталанту понервувати

На старті другої половині зустрічі флорентійці розігнали швидку атаку, яка закінчилася потужним ударом Душана Влаховича з одинадцяти метрів точно кут воріт – 1:2.

На 64-й хвилині зустрічі Джан П’єро Гасперіні замінив Малиновського і випустив замість нього Йосипа Ілічича. На момент заміни гравець збірної України мав найвищу оцінку серед усіх гравців, за даними статистичного порталу Whoscored8,1.

Скрін Whoscored

Згодом господарі поля взагалі зрівняли рахунок. Гравці Фіорентини упіймали Аталанту на контратаці. Куаме прокинув Джимсіті і відпасував під удар Влаховичу, який в дотик покотив м’яч у сітку воріт повз Голліні – 2:2.

Але вже дуже швидко бергамаски знову вийшли вперед. М’яч після передачі Ілічича влучив у руку Куарті в штрафному майданчику і головний арбітр призначив пенальті у ворота Фіорентини. Ілічич потужним ударом з позначки по центру воріт прошив Драговського – 2:3.

Під кінець гри Аталанта змарнувала ще дві нагоди для гола. Спочатку Пашалич з близької відстані не влучив у площину воріт, а потім Сапата не реалізував вихід сам на сам із голкіпером Фіорентини.

Після цієї перемоги бергамаски набирають 61 бал і продовжують посідати 4-ту сходинку в чемпіонаті Італії. Команда Гасперіні випереджає Наполі на два пункти і відстає від Ювентуса на одне очко.

Для Малиновського це вже п’ята результативна передача за Аталанту в останніх трьох поєдинках. До цього українець віддав два асисти у матчі з Удінезе і один з Вероною. Зокрема, у матчі з Вероною Малиновський ще й відзначився голом.