Малиновський допоміг Аталанті пройти до чвертьфіналу Кубка Італії. ВІДЕО

В 1/8 фіналу Кубка Італії Аталанта вдома грала з Кальярі

На цей поєдинок Джан П’єро Гасперіні випустив у стартовому складі Руслана Малиновського, хоча останні декілька матчів українець з’являвся лише на заміну у другому таймі.

Скрін Instagaram

Аталанта з перших хвилин кинулася атакувати. Малиновський непогано прорвався до штрафного майданчика суперника, накрутив захисника і спробував віддати передачу на одинадцять метрів на Муріеля. Проте пас українця прочитав центральний оборонець і перехопив м’яч.

Забити господарі могли ще у середині тайму. Після серії рикошетів і невдалого виносу від захисника Кальярі Валукевича м’яч відлетів до Госенса. Півзахисник Аталанти з лінії воротарської зони упритул розстрілював ворота Вікаріо. Та все ж голкіпер гостей зумів відбити цей постріл.

Лише під кінець першої половини зустрічі бергамаски зуміли реалізувати свою перевагу. Муріель прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника, продерся до лицьової лінії і віддав назад на Міранчука. Росіянин у дотик потужно пробив у кут воріт – 1:0.

Другий тайм

По перерві Аталанта мала нагоду забити ще раз. Після чудової комбінації Муріель пробив майже з лінії воротарської зони у кут воріт, але удар вийшов заслабким і Вікаріо забрав м’яч до рук. Голкіпер Кальярі одразу вкинув на Ріккардо Соттіля, який з власної половини поля пробіг до штрафного майданчика Аталанти. На своєму шляху він прибрав двох захисників і з гострого кута пробив повз Спортьєлло – 1:1.

Майже одразу господарі відповіли забитим м’ячем. Госенс віддав передачу до штрафного майданчика на Муріеля, який у дотик пробив з-під захисника у дальній кут воріт – 2:1.

Згодом чудову нагоду забити мав Малиновський. Зі штрафного метрів з двадцяти українець сильно пробив під поперечку, але Вікаріо в ефектному стрибку дістав цей м’яч.

Та вже у наступному моменті кіпер Кальярі виявився безсилим. Після подачі з кутового Шутало в дотик з близької відстані відправив м’яч під поперечку – 3:1.

Вже під кінець зустрічі Малиновський ще раз продемонстрував свою гармату, але цього разу вже з гри. Після розіграшу кутового м’яч відлетів до гравця збірної України, який з-за меж штрафної зони злету потужно пробив у кут воріт. Голкіпер Кальярі знову не дозволив відзначитися українцеві, відбивши м’яч після його удару.

Тож, 3:1 - Аталанта виходить до чвертьфіналу Кубка Італії, де зустрінеться з переможцем пари Лаціо – Парма.

Читайте також: Трансфери, які оплачуються кров’ю і потом. У Білорусі незадоволенні підсиленням українського тренера та Офіційно! Реал віддав скандального гравця-розчарування, якого придбав за 60 млн євро