Малиновський голом шокує Ювентус! Але Роналду рятує туринців. ВІДЕО

Ювентус та Аталанта зустрічалися у центральному матчі 32 туру Серії А. Руслан Малиновський знову забив!

Бергамаски набрали дуже солідний хід у чемпіонаті Італії, посунувши Інтер на 4 сходинку і впритул наблизившись до Лаціо. Більше того, перемога над Ювентусом подарувала б Аталанті надію на боротьбу за Скудетто.

Руслан Малиновський у стартовому складі не з’явився.

Аталанта мала фантастичний вигляд у першому таймі. Бергамаски повністю контролювали гру, знищували Роналду і компанію пресингом та змогли навіть забити. На 16 хвилині Гомес та Сапата класно обігралися між собою, і колумбійський форвард вразив ворота господарів — 0:1.

На початку другого тайму Ювентусу допоміг Де Рон, який зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Роналду впевнено реалізував пенальті — 1:1.

На 67 хвилині замість Алехандро Гомеса вийшов Руслан Малиновський. І майже одразу українець міг забити. Джимсіті віддав на Малиновського у центр, півзахисник швидко розвернувся і пробив з лінії штрафного майданчика — зовсім поруч зі стійкою!

Але Малиновський досягнув свого на 81 хвилині. Муріель протягнув м’яч правим флангом, прострілив на лінію штрафного майданчика, де вже чекав український хавбек та його ПРАВА (не ліва!) нога. Малиновський потужно пробив у лівий від Щенсного кут — без шансів для голкіпера. А це 1:2 для Аталанти і 10 хвилин для Юве.

View this post on Instagram

💥💣 MALIBOOOOMBSKYI 🧨☄️ ⠀ #JuveAtalanta 1-2 #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #Atalanta #BergAMO #ForzaAtalanta #football

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Jul 11, 2020 at 2:32pm PDT

Бергамаскам не пощастило на останніх хвилинах матчу. Муріель зіграв у власному штрафному майданчику рукою, арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, а Роналду вдруге у матчі реалізував пенальті — 2:2.

Аталанта продемонструвала дуже хорошу гру, але не змогла втримати переможний рахунок. Відстань у 9 очок між командами збереглася.