Малиновський – король не тільки штрафних, а й пенальті

Матч туру номер 13 став одним із найуспішніших за час перебування Руслана Малиновського у Бельгії. Українець разом зі своїм Генком приїхав до Антверпена в статусі лідера чемпіонату і його клуб просто зобов’язаний був брати 3 очка. Особливо після перемоги Брюгге – головного переслідувача.

Наскільки ж далекими були очікування від реальності, коли на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь Антверпена. У складі господарів в одному із голів посприяв Мбокані. Екс-нападник Динамо відзначився асистом. У другому таймі настав час відповідати Малиновському. Руслан упродовж 4 хвилин реалізував 2 пенальті.

Забив двічі сам і допоміг відзначитися партнерам. На 76-й хвилині захисники Антверпена вибили м’яч на фланг, де саме перебував українець. Малиновський другим дотиком виконав навіс до штрафного майданчика і до того ж точно на голову Саматі – це вже 3:2 на користь Генка.

А довершив камбек гостей все той же Самата. Він на пару із Хейненом втекли у гольову контратаку. 4:2 – матч, сценарію якого позаздрили б Мілан і Ліверпуль.