Малиновський крутим асистом допоміг Аталанті перемогти у Серії А. ВІДЕО

Аталанта Руслана Малиновського у 6 турі Серії А зустрічалася з Кротоне.

Нарешті, тренер Бергамасків довірив місце у старті Малиновському.

Скріншот Atalanta

Вже на старті поєдинку українець міг стати автором асисту. Малиновський віддав класну передачу з лінії штрафного майданчику на Муріеля, який фактично вискочив сам на сам із голкіпером. Але колумбійський нападник якимось дивом не зміг пробити воротаря Кротоне.

Майже ідентичну комбінацію Малиновський з Муріелем прокрутили вже на 26 хвилині. І вона стала результативною. Українець змістився з правого флангу, зібрав на собі двох захисників і виконав приховану передачу на Муріеля. Форвард пробив метрів з 15 у ближній кут — без шансів для воротаря. 0:1 — гол Муріеля з передачі Малиновського.

На 38 хвилині Муріель забив свій другий м’яч. Дуже невдало зіграли оборонці Кротоне: подарували м’яч Фройлеру у простій ситуації (той віддав на Муріеля) і дозволили пробити колумбійському нападнику Аталанти — 0:2.

Але вже за 2 хвилини господарі поля доволі несподівано відігралися. Їхній перший удар по воротах завершився голом. Нападник Кротоне Сімі скористався жахливими діями оборонців — Толой та Ромеро у простій ситуації не змогли винести м’яч. 1:2 — рахунок після першого тайму.

У другому таймі Аталанта продовжила активно тиснути на ворота господарів поля. Хороші можливості забити мали Хатебур та Сапата. Але і футболісти Кротоне могли забити. Мессіас виходив сам на сам зі Спортьєлло, обіграв його, але голкіпера вчасно підстрахував Фройлер.

На 72 хвилині Малиновський міг записати на свій рахунок ще й гол. Ілічич вирізав класну передачу на хід українцеві, той зблизився із голкіпером і потужно пробив. З ударом впорався воротар Кордас. Можливо, варто було спробувати пробити на техніку, але Руслан задіяв лише силу.

Наприкінці поєдинку Малиновський двічі виводив Сапату на хорошу ударну позицію, але нападник в обох випадках пробив невлучно.

1:2 — Кротоне поступається Аталанті.

За свою активність та результативну передачу Руслан Малиновський отримав від Whoscored одну із найвищих оцінок у команді — 8,8. Кращий бал лише у Муріеля — 8,9.