Малиновський: ні матчу без голу

Гольова феєрія Руслана Малиновського продовжується. Українець забив у ворота Кортрейка.

Гол Руслана став першим із шести у цьому матчі. І цікаво, що всі забиті м’ячі припали на другий тайм, хоч саме у першому Генк домінував за всіма статтями, та втілити перевагу статистичну у матеріальну не зумів. У другому таймі Кортрейк, на правах господарів, додав у тиску і заробив кутовий. Із подачею впорався голкіпер, та одразу віддав м’яч на Малиновського. Руслан протягнув його вздовж усього поля від свого штрафного майданчика і чомусь не зустрів жодного супротиву від суперників. Лише Кагельмахер ніби вступив у відбір і саме рикошетом від його ноги м’яч залетів у ворота.

Пізніше впродовж 10 хвилин вболівальники побачили аж 3 голи і 2 з них у виконанні Кортрейка. Чудову нагоду знову вийти вперед отримав Генк на 75-й хвилині. Руслан Малиновський опинився на газоні у штрафному майданчику суперника. Арбітр після перегляду епізоду у системі відеоповторів призначив пенальті, але Самата пробив надто безхитрісно – просто в руки голкіперу. За це Кортрейк покарав дуже швидко. Мбойо отримав м’яч в метрах 22-х від воріт і третім дотиком відправив його у верхній кут – 3:2. На щастя, для Генка, у їхньому складі є такий гравець як Троссард. Леандро сам м’яч обробив, розвернувся і пробив у нижній кут, 3:3.

Здавалось, що ще може статись у цій грі, і так вже побачили величезну кількість голів, незабитий пенальті, камбеки, та увесь цей комплекс доповнило вилучення. Тільки прикро, що отримав його Руслан Малиновський. Українець на останній хвилині матчу заробив другу жовту картку. Спершу українець опинився на газоні після фолу суперника, але не стримав емоцій і злегка відмахнувся від суперника. Драматургії моменту додає реакція гравця Кортрейка на цей епізод. Він витримав відмінну театральну паузу, поглянув, що це була нога суперника і знесилено рухнув на газон.