Поки у всій Європі тривали розіграші національних кубків, в бельгійському чемпіонаті відбувався центральний матч 12 туру Ліги Жюпіле. Генк Руслана Малиновського прйимав лідера та одну із найтитулованіших команд Бельгії Брюгге.

Українець вийшов у стартововму складі. Під завісу першого тайму Генк отримав право на штрафний удар неподалік бокової лінії поля. Виконувати його взявся Малиновський. Зазвичай з такої точки варто очікувати подачі до штрафного майданчика. Та Руслан завдав прямого удару і закинув м’яч за комірець голкіперу суперників.

У другому таймі господарі забили ще один гол і здобули перемогу із рахунком 2:0. Ці три очки були надзвичайно потрібними Генку з огляду на турнірне становище команди. Після цієї перемоги клуб українця піднявся на восьму сходинку. В свою чергу Брюгге залишився лідером ліги.

Варто додати, що у цій грі було чимало цікавих статистичних нюансів. До матчу проти Генка результативна серія Брюгге налічувала 17 матчів поспіль, в той час як господарі неодмінно забивали у 7 поєдинках. Гості до зустрічі із командою Малиновського виграли 6 матчів поспіль із різницею м’ячів 15:4.

Цікаво поглянути на статистику матчу. Команди провели не рівносильні тайми. На перший погляд цифри практично рівні, невелика перевага у володінні м’ячем на користь Брюгге, але Генк завдав більше ударів у бік воріт опонента.

Але куди цікавіше проаналізувати ситуацію в кожному з таймів. За підсумками першої половини зустрічі господарі мають очевидну перевагу. Руслан і партнери повністю переграли іменитого суперника і наприкінці тайму релазували свою перевагу у забитий гол.

По перерві Брюгге дещо вирівняв ситуацію на полі, але контроль м’яча так і не приніс гостям результату. Натомість на останніх хвилинах Генк зумів піймати суперника і подвоїти перевагу. Фінальний свисток зафіксував перемогу українця і компанії.

За підсумками гри Руслана Малиновського було визнано кращим гравцем матчу.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…