Малиновський ON FIRE: Українець відзначився асистом за Аталанту

Аталанта Руслана Малиновського провела товариський матч із Норвічем.

Українець почав поєдинок на лаві запасних, але вже в кінці першого тайму замінив Ілічіча. Першими забили англійці, але Аталанта зуміла зрівняти рахунок ще до перерви.

А от у другому таймі бергамаски розійшлися і забили 3 м’ячі. Останній гол не обійшовся без допомоги півзахисника збірної України Руслана Малиновського. Українець отримав м’яч у центрі поля, обіграв суперника і видав чудовий пас на хід Муса. Нападник Аталанти вийшов віч-на-віч з голкіпером і не схибив.

Тож, рахунок 4:1 на користь Аталанти. А наш Руслан Малиновський показав, на що здатен.

Нагадаємо, нещодавно з’явився календар матчів Серії А, де зовсім скоро на нас чекає українське дербі в Італії: Аталанта Руслана Малиновського проти Лечче Євгена Шахова.