Малиновський повернув нас у гру. Тренер Аталанти розхвалив українця за матч з Лаціо

Лідер збірної України показав гарний результат у поєдинку за італійський клуб

Головний тренер Аталанти Джан П’єро Гасперіні прокоментував перемогу своїх підопічних у наднапруженому матчі чвертьфіналу Кубка Італії, у якому бергамаски в меншості здолали Лаціо з рахунком 3:2. Також він зазначив, що гол Руслана Малиновського був дуже важливим у цій зустрічі. Слова наставника клубу із Бергамо наводить Corriere dello Sport:

Це був захопливий і красивий матч. Ми добре розпочали, але за рахунку 1:0 перестали грати. Лаціо перевернув хід подій на свою користь.

Ми програвали, але гол Малиновського повернув нас у гру. У другому таймі ми діяли винятково, хоча в меншості це було складно. Ми не реалізували пенальті, але в кінці матчу добре оборонялися.

Малиновський провів хорошу гру, та після вилучення ситуація змінилася. Нам у меншості потрібно було підтримувати темп, тому знадобилися заміни. Він дав гарний результат та проявив себе на максимум

Читайте також: Талант за 15 мільйонів? Шахтар пропонує великі гроші за бразильську зірку та Увімкнули режим “плакси”. Барселона жалітиметься на ПСЖ з дивних причин