Домашня сторінка Актуально Малиновський поза увагою. Суперечливе нагородження найкращих у Бельгії

Малиновський поза увагою. Суперечливе нагородження найкращих у Бельгії

36 читачів онлайн
0
3,212

Бельгійська футбольна асоціація провела вечір нагородження найкращих. Зокрема була і номінація на звання Найкращого гравця сезону у чемпіонаті Бельгії. Одним із претендентів на цю нагороду був український півзахисник Генка Руслан Малиновський.

361 голос і перемогу у цій номінації здобув півзахисник Брюгге Ханс Ванакен. Бельгієць вже вдруге поспіль отримує звання найкращого гравця сезону.

Однак, якщо торік запитань щодо такого рішення не було, оскільки саме Брюгге став чемпіоном, а Ванакен був одним із лідерів тієї команди, то цього разу є сумніви.

До слова, бельгієць лише на 13 голосів випередив Руслана Малиновського, який став другим. Індивідуальні показники Малиновського і Ванакена цього сезону майже ідентичні. У бельгійця 47 матчів, 16 голів та 18 асистів, в українця 49 матчів, 16 голів і 15 асистів. А ось якщо говорити про командні досягнення, то тут перевага у Малиновського, адже його Генк мчить до чемпіонства і випереджає саме Брюгге аж на 6 очок.

Третім із 242 голосами став екс-партнер Руслана Малиновського по Генку іспанець Алехандро Посуело, який зараз грає в МЛС.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вкрали перемогу в України і хочуть віддати Євро Росії. Швейцарські підлабузники знахабніли

Смердить черговою хитрістю …