Малиновський пробиває стіну Парми! Аталанта завдяки м’ячам ексгравців Зорі і Металіста перемагає. ВІДЕО

Півзахисник збірної України забив свій черговий м’яч у Серії А.

Руслан Малиновський на поєдинок із Пармою залишився у запасі. Без українця Аталанта примудрилася програти перший тайм. На 43 хвилині відзначився Деян Кулусевські, який скористався помилкою захисника бергамасків Шутало – 1:0.

Гасперіні випустив Малиновського зі старту другої половини, і Аталанта одразу взяла повний контроль над м’ячем. Свій шанс вибухова ліва нога українця дочекалася на 69 хвилині. Гомесу наступили на ногу неподалік штрафного майданчика, а небезпечний стандарт взявся виконувати ексгравець Зорі. Потужний удар Руслана прошив стінку з гравців Парми – 1:1!

Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images

Гол Малиновського розбудив Аталанту. За українцем потягнувся Гомес. Ексгравець Металіста протягнув м’яч через центр, прокинув поміж ніг Куртичу і з лівої пробив точно у кут воріт Сепе – 1:2 на 84 хвилині.

Парма могла зрівняти рахунок вже у компенсований до другого тайму час, але Дермаку з декількох метрів пробив у гравця гостей.

Аталанта перемагає 2:1 у гостях і продовжує боротьбу за медалі Чемпіонату Італії.