Малиновський продовжує трощити суперників у Серії А. Черговий гол та асист українця за Аталанту. ВІДЕО

Українець десятий м’яч поспіль відзначається результативними діями

У передостанньому турі Серії А Аталанта, яка бореться за місце у Лізі чемпіонів, на виїзді грала з Дженоа. На цю зустріч Джан П’єро Гасперіні знову випустив у стартовому складі Руслана Малиновського. Українець своє фантастичною, яку він демонструє останнім часом (у дев’яти матчах поспіль відзначається результативною дією), заслужив місце в основі. Віктор Коваленко цей матч пропускав через травму, отриману на тренуванні.

Уже в стартові дві хвилини Аталанта була близькою, щоби двічі пропустити. Спочатку після розкішної передачі з глибини поля півзахисник Дженоа Мелегоні вийшов віч-на-віч з Голліні, але голкіпер бергамасків чудовим сейвом врятував свою команду. А потім після подачі з кутового Масьєлло сильно пробивав з семи метрів по воротах – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Аталанта на ці моменти відповіла голом на 9-й хвилині і знову фантастичний Малиновський. Українець отримав м’яч поблизу штрафного майданчика від Сапати, прикрив його корпусом від захисника і повернув розрізною передачею між двох оборонців на колумбійця. Нападник бергамасків другим дотиком пробив у кут воріт – 0:1. Відзначимо, що дана комбінація схожа на ту, яку провернули Сапата і Малиновський у матчі з Беневенто.

В середині першого тайму тандем Сапата-Малиновський знову відзначився. Колумбієць доборовся до кінця у штрафному майданчику Дженоа, дістав м’яч на лицьовій лінії і відкотив на українця, який пробивав уже фактично в порожні ворота – 0:2. Спочатку господарі поля апелювали до головного арбітра, що м’яч покинув межі поля від Сапати, але на відеоповторі чітко помітно, що колумбієць встиг його наздогнати.

Наприкінці першого тайму Аталанта довела рахунок до розгромного і знову не обійшлося без Малиновського. Українець виконав розкішну подачу на дальню стійку на Гатебура. Той головою скинув до воротарської зони, куди увірвався Госенс, який і переправив м’яч у сітку воріт – 0:3.

Другий тайм

На початку другої половини зустрічі господарі поля відквитали один гол. Шомуродов обікрав поблизу штрафного майданчика Аталанти Джимшиті та пробив з дальньої відстані – м’яч від стійки залетів у сітку воріт – 1:3.

Але раділи гравці Дженоа своєму голу недовго. За декілька хвилин Пашалич отримав м’яч у штрафній зоні Дженоа від Міранчука, обіграв захисника і пробив у ближній кут – 1:4.

На 57-й хвилині Джан П’єро Гасперіні замінив Руслана Малиновського. Замість нього з’явився Ламмерс. На момент заміни українець мав найвищу оцінку серед усіх інших гравців, за версією Whoscored8,8!

Скрін Whoscored

Варто зазначити, що заміни Джан П’єро Гасперіні ледь не зіграли злий жарт з Аталантою. Адже після заміни лідерів, бергамаски помітно збавили темп, чим скористалися господарі поля. На 66-й хвилині Пандев з пенальті зробив рахунок 2:4, а на наприкінці зустрічі Шомуродов забив третій м’яч Дженоа в цій зустрічі. Та на все ж Аталанта змогла втримати перемогу з рахунком 4:3. Тепер в Аталанти 78 пунктів і команда продовжує займати другу сходинку. Ця перемога гарантувала бергамаскам вихід до Ліги чемпіонів.

Асист Руслана Малиновського у цій зустрічі став для нього 11-м в чемпіонаті Італії. Таким чином, гравець збірної України очолив гонку найкращих асистентів у Серії А цього сезону. Гол для українця став дев’ятим поточного сезону за Аталанту.