Збірна України на останніх секундах вирвала перемогу у Люксембурга. Після матчу гравці дещо критично оцінювали свою гру, але зійшлись на тому, що головне наразі – результат.

Руслан Малиновський

На такому полі важко було грати. Пропустили не портібний м’яч і потрібно було забивати. Забили ці м’ячі і найголовніше, що перемогли. Ми до кінця вірили, що можемо перемогти. Ми їхали за результатом.  Важко грати на такому полі і показувати хороший футбол. Потрібно 2-3 дотики, аби опрацювати м’яч після передач на такому полі. Попереду в нас дуже важливі два матчі, думаю, вони будуть ключовими. При всій повазі, Люксембург потрібно перемагати простіше.

Роман Безус

Нічия Португалії і Сербії нам на руку. Обидві команди втратили очки. Головне, що виграли. В моїй грі були непогані моменти, але в деяких ситуаціях хотілось би по-іншому зіграти. Андрій Миколайович підказав більше гарти низом. Суперник не давав багато простору, перекривав зони. Нас багато били, особливо в кінці. Сфолили проти Циганкова – погано для нього, але добре для збірної, ми забили.

Олександр Зінченко

Хотілось би зіграти краще, було багато браку сьогодні, але ми перемогли і це головне. Важливо під час матчу не опускати руки, продовжувати грати в свій футбол. Не хочу говорити по персоналіях. Можна говорити, що не вистачило Степаненка чи Марлоса. У нас багато кваліфікованих гравців, які можуть взяти ініціативу на себе.

Євген Коноплянка

Такі матчі теж бувають. Ми перемогли. От ви любите критикувати. Нащо критикувати? Давайте порадіємо. Люксембург – хороша команда. Грали компактно, організовано. Зараз усі вміють грати у футбол. Сьогодні трішки пощастило нам. Думаю, ми заслужили на другий гол. Зараз головне, що ми на першому місці. Сподіваюсь у всіх ноги цілі, ось Караваєву шви наклали, а так, думаю, що усі в порядку.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…