Малиновський прибиває Ювентус. Гармата від українця приносить перемогу Аталанті. ВІДЕО

Українець знову продемонстрував, як він вміє бити по воротах.

У 31-му турі чемпіонату Італії Аталанта вдома грала з Ювентусом. Це був матч команд, які перебували у безпосередній близькості у турнірній таблиці. Бергамаски перед цим поєдинком були на 4-й сходинці, маючи 61 бал. Туринці випереджали команду Джан П’єро Гасперіні лише на один пункт.

На цей матч Андреа Пірло залишився без Кріштіану Роналду. Португалець отримав пошкодження, і головний тренер Ювентуса вирішив не ризикувати гравцем. Руслан Малиновський, який у останніх двох матчах показав дуже вдалу гру, поєдинок з чинним чемпіоном Італії розпочинав з лави для запасних (хоч і офіційні соцмережі Аталанти саме його винесли на обкладинку матчу). Також у заявці Аталанти на цю зустріч був Віктор Коваленко.

У першому таймі обидві команди були близькі, щоби забити

Чудову нагоду вивести Аталанту вперед у середині першої половини зустрічі змарнував Пессіна. Півзахисник бергамасків отримав м’яч у штрафному майданчику Ювентуса і завдав дуже сильного удару з тринадцяти метрів, але повз ворота.

Ювентус відповів гострішим моментом. К’єза поблизу воротарської зони обікрав Меле, м’яч відлетів до Морати, який на замасі прибрав одного захисника, але вкрай невдало пробив з декількох метрів.

У другому таймі Гасперіні вдався до замін, які вирішили результат цієї зустрічі

На 68-й хвилині на поле замість Муріеля вийшов Ілічич і майже одразу словенець міг записати до свого активу результативну передачу. Він виконав чудову точну подачу прямо на голову Сапаті, але нападник Аталанти з лінії воротарського майданчика пробив поруч зі стійкою.

На 72-й хвилині матчу на полі з’явився Руслан Малиновський, який замінив Меле. Українець динамічно увійшов у гру і вдавався до активного пресингу, за що через 7 хвилин після виходу, отримав жовту картку. Він у центрі поля грубо сфолив проти Алекса Сандро.

Наприкінці зустрічі Малиновський шокував Ювентус

Українець двічі потужно бив по воротах Щенсного. І якщо після удару зі штрафного з 30-ти метрів голкіпер Ювентуса врятував свою команду, то вже у наступному епізоді він був безсилий. Ілічич скотив на Малиновського і той з-за меж штрафного майданчика завдав сильного удару по воротах, м’яч влучив у захисника туринців Алекса Сандро і залетів у сітку воріт – 1:0.

Цей гол став переможним у зустрічі. Аталанта після звитяги над Ювентусом обходить його у турнірній таблиці. Тепер бергамаски треті і мають 64 бали, а туринці – 62.