Малиновський виходить і Аталанта тріумфує. Бергамаски виривають перемогу на останніх хвилинах. ВІДЕО

У 22-му турі Серії А Аталанта на виїзді грала з Кальярі

Підопічні Джан П’єро Гасперіні, які нещодавно у двоматчевому протистоянні з Наполі вибороли собі путівку Кубка Італії, не надто вдало провели два попередні поєдинки у чемпіонаті: поразка від Лаціо 1:3 та нічия з Торіно 3:3. Малиновський та Коваленко цю зустріч розпочинали з лави для запасних.

фото Аталанта

У першому таймі ні Кальярі, ні Аталанта не створили небезпечних моментів. Загалом лише три удари у бік воріт від обох команд і жодного у площину. Було помітно, що ініціатива на боці бергамасків, проте реалізувати її у забиті м’ячі підопічні Гасперіні не змогли. Гравці Кальярі ж добре оборонялися і місцями намагалися контролювати м’яч.

Другий тайм розпочався з небезпечного виходу Кальярі

Жоао Педро увійшов до штрафного майданчика Аталанти і пробив з близької відстані, та в останній момент захисник встиг підставити ногу і м’яч вилетів на кутовий. Бергамаски майже одразу відповіли небезпечним ударом Ілічича з штрафного удару. Словенець технічно перекинув стійку, але голкіпер Кальярі впевнено забрав м’яч до рук.

Нічия не влаштовувала Аталанту в цій зустрічі і бергамаски влаштували справжню навалу на ворота господарів поля. Чудову нагоду змарнував Госенс, який пробивав з декількох метрів і влучив у захисника. Майже кожна подача до штрафного майданчика Кальярі закінчувалася ударами бергамасків, проте їм бракувало влучності.

Після чергового навісу до штрафного майданчика, Сапата пробивав головою та м’яч влучив у поперечку. На 85-й хвилині матчу на футбольному полі з’явився Малиновський. Майже одразу українець заробив штрафний удар на правому фланзі поблизу кутового прапорця. Всі очікували на подачу від Малиновського, але він вирішив закрутити м’яч у ворота і лише гарна реакція Краньйо врятувала ситуацію.

На останній хвилині основного часу Аталанта таки забила. Муріель (вийшов на поле на 69-й хвилині) отримав м’яч поблизу штрафного майданчика господарів, накрутив захисників і сильно пробив у ближній кут – 0:1.

Після цієї перемоги бергамаски набирають 40 пунктів і перебувають на 7-й сходинці в чемпіонаті Італії.

Читайте також: Непоступливий Колос шокує Шахтар. Ковалівці забирають дорогоцінні очки у гірників та Офіційно! Баварія виграла боротьбу за таланта, на якого претендували інші топ-клуби