Малиновський вийшов і Аталанта перемогла. Команда українця впевнено розбиває суперника. ВІДЕО

У 17-му турі Серії А Аталанта на виїзді грала з Беневенто

Головний тренер бергамасків Джан П’єро Гасперіні, який нещодавно схвально висловився на адресу Руслана Малиновського, знову залишив українського півзахисника на лавці для запасних.

Матч проходив у складних погодних умовах, адже цього дня у Беневенто з самого ранку йшов дощ.

Вже на перших хвилинах поєдинку Аталанта могла повести у рахунку. Ілічич виконав подачу з правого флангу на дальню стійку, де Госенс випередив захисника і з декількох метрів пробив по воротах. Однак півзахиснику бергамасків забракло влучності і м’яч пролетів у декількох сантиметрах від стійки.

Гості продовжили тиснути на ворота Беневенто і на 30-й хвилині нарешті спромоглися забити. Ілічич отримав м’яч на правому фланзі, зважився на обіграш трьох захисників, увійшов до штрафного майданчика і пробив у ближній кут воріт – 0:1.

Наприкінці першого тайму Ілічич міг робити дубль. Словенець після розіграшу стандарту потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, але м’яч влучив у стійку.

Другий тайм

На початку другої половини зустрічі господарі зуміли організувати свою першу повноцінну атаку, яка завершилася забити м’ячем. Пастіна виконав подачу на дальню стійку, де опинився ніким не прикритий Марко Сау. Нападник Беневенто в дотик пробив по воротах – 1:1.

На 64-й хвилині матчу Гасперіні випустив на поле Руслана Малиновського. І невдовзі після цього Аталанта знову повела у рахунку. Ілічич обігрався у стіночку з Ромеро і пробив майже з лінії штрафного майданчика у дальній кут. Голкіпер Беневенто Лоренцо Монтіпо відбив перед собою, але першим на добиванні опинився Толой, який в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 1:2.

Одразу після другого гола Аталанта забила втретє. Гості розігнали контратаку і все той же Іличич виконав подачу з правого флангу на Сапату. Форвард бергамасків із декількох метрів розстріляв ворота Беневенто – 1:3.

Наприкінці поєдинку Малиновський записав на свій рахунок асист. Українець розігнав контратаку Аталанти, віддав передачу на Муріеля, який розкішним пострілом з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у дальній кут воріт Монтіпа – 1:4.

Після цієї зустрічі Аталанта набирає 31 пункт і піднімається на 4-ту сходинку в чемпіонаті Італії, обійшовши Ювентус. Туринці свій поєдинок 17 туру гратимуть завтра із Сассуоло.

Читайте також: Ексзірка Карпат готується до переїзду в Серію А? Львівський клуб непогано заробить на цьому трансфері та Інтерес є! Топ-клуб Європи думає над трансфером лідера збірної України