Малиновський вийшов і зробив різницю

Руслан Малиновський відзначився черговою результативною дією. Українець віддав гольову передачу у грі проти Васланд-Беверена. Матч чемпіонату Малиновський розпочав із запасу. Тренер Генка застосував ротацію між матчами кваліфікації Ліги Європи.

Гра проти Беверена починалась вдало для Генка. Господарі зуміли досить швидко відкрити рахунок. Жегрова на лінії штрафного майданчика хитнув суперника і відправив м’яч у дальній нижній кут – 1:0 вже на 20-й хвилині. Генк, мабуть, вирішив поберегти сили, або ж так розізлив своїм голом суперника, що накликав на свої ворота чималу кількість атак. Тричі Вукович рятував господарів від пропущених голів. Поставити у зовсім скрутне становище опонента міг Генк в дебюті другого тайму, але Посуело не реалізував пенальті. Практично одразу відігрались гості. Флангова атака, навіс і удар головою – рецепт голу Беверена.

Неуважність захисників гостей стала в нагоді Генку, коли ті знову почали грати руками у своєму штрафному майданчику. Але забити з пенальті господарям не судилось. На цей раз до позначки підійшов Троссард, та результат залишився невтішно незмінним для Генка. За таке марнотратство Беверен був просто зобов’язаний карати суперника. Це він і зробив на 75-й хвилині, коли гостям вдалась класна контратаку завершив яку Ампома. Генк повинен був рятувати матч, який цілком оптимістично складався з початку і на полі з’явився Малиновський. Руслан вже через 2 хвилини після свого виходу дав результат. Українець виконав подачу із кутового, а Самата перестрибнув і своїх, і чужих, 2:2. Крапку в матчі поставив Кафрієз, який зрізав простріл суперника у власні ворота. Генк на останніх хвилинах вирвав перемогу в матчі, який повинен був вигравати без проблем.