Малиновський вийшов рятувати, але не вразив. Лаціо розібрало Аталанту

Команда Руслана Малиновського вдруге упродовж тижня зустрічалася з Лаціо

Після кубкового матчу, в якому бергамаски перемогли римлян, ці команди мали визначити сильнішого вже у Серії А. На жаль, Руслану Малиновському не знайшлося місця у стартовому складі. На позиції українця вийшов Міранчук.

Римляни забили м’яч вже на 3 хвилині. Голом відзначився Марушич. Підопічні Сімоне Індзагі дуже якісно діяли в обороні, вчасно закривали лідерів Аталанти та організовували швидкі контратаки. Як наслідок — 8 ударів (декілька доволі небезпечних!) проти лише 2 ударів від бергамасків за увесь перший тайм.

Вихід Малиновського

Одразу по перерві Джан П’єро Гасперіні кинув у бій Руслана Малиновського і перейшов на гру у чотири захисники. Аталанта одразу додала в активності, але несподівано пропустила прикрий м’яч. На 51 хвилині помилилися позиційно, Іммобіле відпасував на Корреа, який і реалізував вихід сам на сам із голкіпером.

У другому таймі бергамаски більше атакували, але до справжньої гостроти біля воріт Лаціо справа не доходила. Абсолютним розчаруванням цього матчу став Ілічич. Від словенця не було звичної активності, нестандартних рішень та небезпечних ударів. Натомість, було багато втрат.

На 79 хвилині Пашалич спробував відновити інтригу в матчі. Але вже за 4 хвилини Муріджі поховав надію Аталанти.

Підопічні Гасперіні не були схожі самі на себе в цьому поєдинку. Поразка 1:3 — цілком об’єктивний результат для бергамасків.

За 48 зіграних хвилин Руслан Малиновський отримав від аналітичного порталу WhoScored одну з найнижчих оцінок серед усіх гравців своєї команди — 6.1. Такий самий бал у Міранчука, Сапати і Фройлера.