Малиновський забиває Ювентусу, але туринці виривають Кубок Італії. ВІДЕО

Два різні тайми від команд Гасперіні та Пірло

Аталанта ударно розпочала фінальний поєдинок Кубка Італії, в якому бергамаскам протистояв Ювентус

Вже на 3 хвилині номінальні господарі створили супершанс, який змарнував Паломіно. Сапата обіграв на фланзі суперника, увійшов до штрафного майданчика Юве і віддав під удар аргентинському оборонцю Аталанти. Буффон ногами відбив невдалу спробу гравця команди Гасперіні.

За декілька хвилин свою нагоду змарнував Дуван Сапата. Колумбійський форвард прийняв м’яч у штрафному майданчику туринців, виграв боротьбу у К’єлліні, розвернувся і пробив. М’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Ювентуса.

Підопічні Пірло діяли блідо на фоні активної в атаці Аталанти, але забити судилося саме їм. На 31 хвилині ювентійці організували контратаку, яку точним ударом у дальній кут воріт Голліні завершив Кулусевські. Гравці команди з Бергамо апелювали до головного арбітра Давіде Масси, який проігнорував удар Куадрадо по ногах Госенса. Саме цей епізод розпочав гольову атаку. Та арбітр залишив претензії без уваги… 0:1!

Гол Малиновського

Аталанта не засмутилася і ще активніше пішла в атаку. Свого бергамаски досягли на 41 хвилині і, як це було в багатьох попередніх матчах, не обійшлося без магічної лівої Руслана Малиновського. Фройлер перехопив м’яч у Рабіо, відпасував на Хатебура, а той викотив під удар українцю. Одразу четверо гравців Ювентуса намагалися заблокувати постріл ексгравця Зорі, але в них нічого не вийшло – 1:1!

Після перерви Юве став грати набагато активніше

Аталанта відійшла у захист і зовсім забула про атаку. За такої гри моменти біля воріт Голліні були питанням часу і досить швидко гості свої шанси створили. На 60 хвилині К’єза ударом в стійку змарнував геніальний пас п’ятою від Роналду.

Проте італійський талант зумів виправитися на 73 хвилині. Півзахисник туринців обігрався з Кулусевські, який класним пасом вивів К’єзу віч-на-віч із Голліні. Цю спробу ексгравець Фіорентини не змарнував – 1:2.

К’єза забив за 5 хвилин після заміни Малиновського на Муріеля. Без українця на полі номінальні господарі не зуміли створити біля воріт Буффона жодного моменту.

Прикра поразка Аталанти, яка за один тайм втратила можливість виграти трофей. Ювентус – переможець Кубка Італії!