Домашня сторінка Актуально Малиновський залишає Генк. Хто є головним претендентом на українця?

Малиновський залишає Генк. Хто є головним претендентом на українця?

24 читачів онлайн
1
15,549

Руслан Малиновський влітку точно покине бельгійський Генк. Український півзахисник нещодавно оформив чемпіонство та став одним із найкращих гравців чемпіонату. Однак все частіше у ЗМІ починає з’являтися інформація щодо того, що Малиновський піде із Генка цього літа. Цю інформацію в інтерв’ю Nieuwsblad.be прокоментував агент гравця Сергій Серебренніков.

Руслан провів хороший час у Генку, але він досяг віку, в якому вважає себе готовим до кроку вперед. І зараз є варіанти для продовження кар’єри. Ми працюємо над трансфером. Сподіваємося, що за кілька тижнів зможемо завершити перехід.

Який клуб стане наступним у кар’єрі Малиновського? Італійський ресурс CalcioNapoli24 дещо привідкрив інформацію. Зокрема повідомляється, що керівництво Наполі перебуває в пошуках гравця для підсилення центра поля і вже контактувало із Генком щодо трансферу Руслана Малиновського. Неаполітанці уточнювали ціну, за яку бельгійський чемпіон готовий відпустити свого лідера. Також йдеться про те, що скаути Наполі неодноразово були присутніми на матчах Генка та особисто переглядали українця.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Він справжній талант! У Європі в захваті від гри українця

Один із лідерів збірної України отримав дуже схвальні вдігуки про свою гру. …