Малиновський знову божить у Серії А. Українець відзначився розкішним асистом за Аталанту. ВІДЕО

Українець дев’ятий матч поспіль з результативною дією

У 36-му турі чемпіонату Італії Аталанта вдома приймала одного з аутсайдерів Серії А Беневенто, яке бореться за виживання. Руслан Малиновський, що останні поєдинки демонструє фантастичну гру (чим зацікавив декількох грандів), уже звично для себе вийшов у старті бергамасків. Віктор Коваленко потрапив до заявки, але знову залишився на лаві для запасних.

Фото atalantabc

Уже на перших хвилинах гравці Аталанти могли забивати. Після чудової комбінації Пессіна завдавав удару з декількох метрів, однак півзахисник бергамасків з вбивчої позиції не влучив у ворота.

У середині тайму Малиновський знову проявив свій геній. Українець отримав м’яч від Муріеля поблизу лінії штрафного майданчика, прикрив його корпусом в оточенні трьох захисників і віддав розкішну приховану розрізну передачу далі на колумбійця. Той випередив голкіпера і в дотик пробив у кут воріт – 1:0.

На 59-й хвилині Джан П’єро Гасперіні поміняв Малиновського. Замість нього на поле вийшов Йосип Ілічич. На момент заміни Малиновський, за даними статисчного порталу Whoscored, мав другу найвищу оцінку в команді – 7,6.

Скрін Whoscored

Загалом матч закінчився перемогою Аталанти з рахунком 2:0, на 67-й хвилині відзначився Пашалич. Після цієї перемоги команда Джан П’єро Гасперіні набирає 75 пунктів і утримує другу сходинку в Серії А. Третім йде Мілан, який має таку ж кількість балів.

Для Малиновського це вже 8-й асист в останніх 9-ти матчах за Аталанту. Загалом поточного сезону українець забив 8 м’ячів та віддав 10 результативних передач.