Малиновський знову з перемогою. Команда українця виходить на другу сходинку Серії А

Після невдалого матчу із Вероною Аталанта приймала вдома Болонью.

На відміну від двох попередніх поєдинків Руслан Малиновський розпочав цю зустріч із лави для запасних.

La formazione nerazzurra per #AtalantaBologna! 💪 Here is tonight's #StartingXI! 🔥 ⠀ #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #Atalanta #BergAMO #ForzaAtalanta

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Jul 21, 2020 at 9:37am PDT

Перший небезпечний момент створила Аталанта. Господарі упіймали Болонью на контратаці. Пашалич перехопив м’яч в центрі поля і віддав праворуч на Кастаня. Той продовжив на Папу Гомеса, який увірвався до штрафної зони гостей і в дотик намагався пробити у дальній кут. Та удар в ексгравця Металіста вийшов невдалим.

Але і гості не збиралися відсиджуватися у захисті. Барроу накрутив декількох гравців Аталанти і пробив з-за меж штрафного майданчика – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

По-справжньому гольовий момент Аталанта створила в середині тайму. Сапата прийняв м’яч біля воріт Болоньї і другим дотиком скинув на Пашалича. Хорват підробив собі під праву і пробив майже з 11-ти метрів по центру воріт. Голкіпер гостей відбив перед собою, але Сапаті забракло буквально декількох секунд, щоби першим встигнути на добивання.

Під кінець тайму стався неприємний інцидент між головними тренерами команд. Внаслідок словесної перепалки Джан П’єро Гасперіні отримав червону картку.

Заміна спрацювала

На початку другого тайму Аталанта зробила лише одну заміну: замість Пашалича вийшов Муріель. І саме колумбієць зміг забити. Сапата прийняв м’яч у штрафному майданчику і скинув на Муріеля, який потужно пробив у самісінький кут воріт – 1:0.

Згодом замість Гомеса на полі з’явився Малиновський. І вже за декілька хвилин українець потужно пробивав зі штрафного по воротах, але голкіпер Болоньї в ефектному стрибку парирував м’яч після цього удару.

Загалом, гра в українця відверто не пішла. Було помітно брак у передачах. Та й з ударами в Малиновського не склалося – занадто довго підробляв собі м’яч під ліву ногу, його постійно встигали накривати.

1:0 – після цієї хоч і мінімальної, але перемоги Аталанта набирає 74 балів і виходить на другу сходинку Серії А. Інтер, який йде третім з 72 пунктами, свій матч з Фіорентиною проведе завтра. До завершення чемпіонату залишилося три тури. До слова, Аталанта забила 95 м’ячів за сезон в Серії А і має шанси покращити цифру. Проте, це вже є найкращим показником з часу розіграшу 1951/52 років, коли Ювентус наколотив 96. Абсолютний  рекорд належить Мілану – 118 голів за сезон 1949/50 років!

Che squadra,Grandi ragazzi⚽️⚽️⚽️🔥🔥🔥🔥74🔥🔥🔥

A post shared by Руслан Малиновский (@malinovskyi_18) on Jul 21, 2020 at 12:46pm PDT

Читайте також: Ман Сіті знищує Вотфорд. Зінченко отримав одну з найнижчих оцінок за матч. ВІДЕО та Найбільші невдахи сезону. Зірки Реала, Барселони та Атлетико розчарували всіх