Ман Сіті громить Ньюкасл. У Зінченка асист, а у його конкурента — гол-шедевр. ВІДЕО

Манчестер Сіті без проблем впорався з Ньюкаслом у 18-му турі АПЛ.

Містяни повели в рахунку вже на 5-й хвилині поєдинку. Зінченко побачив забігання Канселу у штрафний майданчик, закинув на свого конкурента, той продовжив у воротарський майданчик, де не розібралися між собою захисник та воротар Ньюкасла. Діаш опинився у потрібному місці і скористався помилкою гравців Ньюкасла – 0:1.

Другий забитий м'яч – заслуга того ж Канселу. Жоау змістився з лівого флангу в центр, накрутив декількох захисників і потужно пробив із лінії штрафного майданчика у правий від голкіпера кут – 0:2.

У другому таймі Зінченко візначився асистом. На 65-й хвилині українець виконав хороший крос зі свого флангу на Мареза. Той в один дотик переправив м'яч у ворота – 0:3. Це вже другий асист Зінченка у сезоні. До слова, першу результативну передачу він також виконав на Мареза (поєдинок із Лейпцигом у Лізі чемпіонів).

Остаточний рахунок у матчі встановив Стерлінг на 86-й хвилині поєдинку. Жезус класно проскочив Мерфі на лівому фланзі, прострілив у воротарський майданчик, а Стерлінгу залишилося лише влучити у ворота – 0:4.

Ман Сіті продовжує очолювати турнірну таблицю АПЛ. Ньюкасл  майже на дні.