Ман Сіті ледь здолав новачка АПЛ. Сумнівне повернення Зінченка

Вихід у старті

Олександр Зінченко отримав шанс зіграти за Ман Сіті із перших хвилин. Українець потрапив до стартового складу на матч проти Шеффілд Юнайтед. В попередніх трьох поєдинках Містян Зінченко не потрапляв навіть до заявки. Але цікаво, що останній матч, в якому грав Олександр був саме проти Шеффілда.

Гра з Шеффілдом, ще й на його полі, просто мусила бути бойовою. Так і вийшло. Господарі навіть не намагалися змагатись у контролі м’яча, але діяли на межі можливостей. У непоступливості Шеффілда вже переконались Арсенал і Челсі. Ман Сіті мав територіальну перевагу, але моментів не надто багато створив.

Помилки українця

Двічі свою команду рятував Хендерсон після ударів з короткої та середньої дистанції. Ще декілька разів м’яч пролітав над поперечкою. Чимало жорстких зіткнень було в матчі. Спочатку дуже жорстко по гомілкостопу отримав Ляпорт, дещо пізніше вже Фернандіньйо зрізав свого суперника. Здебільшого свої спроби атакувати господарі проводили саме флангом Зінченка і декілька разів пройти вдавалося. Та в середині тайму Ляпорт і Зінченко ледь не привезли гол. Українець загубив позицію, а француз в останній момент послизнувся і дозволив супернику прорватися далі, але минулося без гольової небезпеки.

Але головним моментом тайму став пенальті. Марез пішов в обіграш на двох суперників. Проскочив одного захисника, а після боротьби з іншим опинився на газоні – пенальті. Габріель Жезус взявся виконувати, але не зміг пробити Хендерсона, який у першому таймі тягнув усе.

По перерві ігровий малюнок не змінився. Ман Сіті практично усім складом перебував на чужій половині поля, а Шеффілд чекав на свій шанс. Першим дочекався Флек і елегантно прокидав м’яч повз двох. Родрі був змушений фолити і отримав жовту. Гвардіола перебудував свою команду. Ман Сіті почав грати у три центральні захисники із Фернандіньйо, Отаменді і Ляпортом. Зінченко змістився вище та закривав увесь лівий фланг.

Як і у першому таймі, господарі провели дуже небезпечну атаку саме через зону українця. Містяни не встигли перебудуватись, а Зінченко відпустив свого гравця у штрафний майданчик. Далі Едерсону довелося рятувати Ман Сіті від гострого прострілу. М’яч від голкіпера відлетів до Муссе, але удар п’ятою француза забрав Едерсон.

Джокер Гвардіоли

На 72-й хвилині господарі мали забивати. Але на простріл із флангу не встиг МакБерні, який з легкістю відірвався від Зінченка. І вже за хвилину майстер-клас із реалізації показав Агуеро. На філігранний простріл Де Брюйне аргентинець відгукнувся вчасно – 1:0. Для гола Агуеро знадобилося лише 5 хвилин перебування на полі. Наприкінці основного часу Ман Сіті мав ще один шанс забити, але удар Стерлінга потягнув Хендерсон. 1:0 - команда Гвардіоли здобуває перемогу, а Олександр Зінченко залишає багато запитань щодо свого майбутнього в основному складі Сіті.